ZİYARETLERE DEVAM...
ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
Başkanımız Hüseyin Yangın ve Yönetim kurulu üyelerimiz Hasan Telatar, Nurettin Altaylar bu gün Rize de ziyaretlerde bulundular. ilk olarak İl Genel Meclis Başkanı; Sabit Karafazlı Ardından İl Özel İdare Genel Sekreteri; Ümit Hüseyin Sarı ve il Gençlik Spor Müdürü; Gürhan Yıldız makamlarında ziyaret edildi. Başkanımız kendilerine Formamızı ve yazdığı kitabı taktim ederken spor ve Pazarspor uzerine söyleşi ve istişarede bulunuldu.