Haberler

OZAN HOCA MİLLİ TAKIMLARDA

OZAN HOCA MİLLİ TAKIMLARDA

OZAN HOCA MİLLİ TAKIM’DA

 

Eski Futbolcumuz, yeni hocamız Genç Milli takımlarda görev aldı.

Alt yapımızdan yetişip camiamızda birçok ilke imza atan Ozan Solak yeni bir ilke imza atarak kulübümüzden Genç Mili Takımlara giden İlk Teknik Adam oldu. Alt yapımızdan gelip 2003 yılında profesyonel olan 2007 yılında kulübümüzden tüm zamanların en pahalı bon servisi ile Adanaspor’a transfer olan, Siirt, Tarsus, Sarıyer, Çankırı, Tokat, Amed Spor, Altay, Karacabey BLD gibi birçok takımda futbol oynayan Ozan Solak; devre arasında takıma katılarak Yardımcı Antrenör olarak görev almaya başlamıştı. Futbol Federasyonu ile bu gün sözleşme imzalayan ve Genç Milli Takımların da görev alacak olan Genç Teknik Direktörümüze yeni kariyerinde üstün başarılar diliyoruz.

 

Ozan hocamız açıklamasın’da “Pazar’da doğdum, Pazarspor’da yetiştim uzun yıllar profesyonel futbol oynadım, Futbolculuk hayatımda olduğu gibi Antrenörlük kariyerim dede bana Pazarspor kucak açtı ve buradan beni Milli Takım Antrenörleri arasına gönderdi. Üzerimde emeği olan herkese, Pazarspora teşekkür ederim. 

Şimdide gittiğim yerde başarılı olarak benden sonrakilerin yolunu açmak isterim.

Yeni görevim de bölgemizin gençlerinin alt yapı Milli Takımlarının radarına girmesi içinde katkı yapmaya çalışacağım, hepimize hayırlı olsun” dedi.

Puan Durumu

Haberler Reklam Alanı (3)