Haberler

BAŞKANIMIZ HÜSEYİN YANGIN DAN AÇIKLAMA

BAŞKANIMIZ HÜSEYİN YANGIN DAN AÇIKLAMA

BAŞKANIMIZ HÜSEYİN YANGINDAN AÇIKLAMA

Başkanımız Hüseyin Yangın yeni Teknik Direktörümüz ile yapılan anlaşma sonrasında açıklamada bulundu. Yangın açıklamasında; Bulunduğumuz durum bize yakışan bir yer değil.

Devre arası yaşanan ayrılıklar ve katılanlarla birlikte ilk yarıdaki çıkışımızı devam ettiremedik ve ikinci yarının dört maçını malesef puansız geçirdik.

Bu durumda Teknik Ekip değişikliğini yeni bir heyecan ve ivme yakalamak için gerçekleştirdik.

Bugün itibarı ile Sporcularımıza gecikmiş bir ödememiz bulunmamaktadır.Sosyal medyada bu konuda spekülatif değerlendirmelere itibar etmeyiniz. Şunu net olarak söyleyebilirimki, Sporcu ödemeleri konusunda en sağlıklı ve düzgün bir sezonu yaşıyoruz.

Bunun karşılığınıda saha sonuçlarını düzelterek alacağımıza inanıyor, sporcu kadromuza ve aramıza yeni katılan Teknik Direktör Taşkın Güngör ve ekibine güveniyoruz.

Bundan sonra Sevdası Pazarspor olanlarla birlikte camia olarak birlikte ayağa kalkacağız ve hedefimize emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Bu süreçte bize destek ve yardımlarını esirgemeyen, her daim yanımızda olan

Gençlik ve Spor Bakanımız

Sayın Dr.Osman Aşkın Bak'a buradan sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor ve onun destekletini karşılıksız bırakmayacağımızın sözünü veriyoruz.

Bu vesile ile sezonun kalan bölümünde bizlerle birlikte olacak Teknik Direktörümüz Taşkın Güngör ve ekibine başarılar diliyoruz, dedi.

Puan Durumu

Haberler Reklam Alanı (3)