ZİRAAT TÜRKİYE KUPASINDA KAYSERİ İLE RÖVANŞ ZAMANI

by Gökhan Telatar
153 okuma

Bu gün Yapılan 4.tur Ziraat Türkiye kupası kura çekimleri neticesinde Süper Lig ekibi Kayserispor ile eşleştirk.

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu kura çekimi TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu’nda bugün gerçekleştirildi.

Kura çekim de Kulübümüzü As Başkan Kurumsal iletişim İnter Aktif Medya sorumlusu Talat Günday temsil etti. 56 takımın katıldığı kura çekiminde 2013 yılında 2.turda karşılaştığımız Kayserispor’a iyi oynadığımız maçta 2-1 mağlup olarak elenmiştik.

2013 yılında oynanan maçta forma giyen ve bu gün takımın sportif direktörlüğünü yapan Ramazan Öztürk rövanş zamanı geldi dedi. Öztürk açıklamasında,”2. lige çıktığımız 2013-2014 sezonunda 2. turda Kayserispor ile eşleşmiştik. İyi mücadele verdiğimiz maçı 75. dakikaya kadarda önde getirmiştik ama son dakikalarda yediğimiz goller ile elenmiştik. O maçın son dakikasında bulduğum müsait pozisyonu gole çevirememiştim, golü atsaydım 2-2 berberlikle uzatmalara gidecekti ama olmadı. Şimdi yine Kayserispor ile eşleştik ve rövanşı alma zamanı o gün benim atamadıklarımı bu maçta sporcularımız atacak ve inşalah 5. tura çıkacağız” dedi.

2013 yılındaki maçın özetini aşağıdaki link’e tıklayarak izleyebilirsiniz.

http://beyazgazete.com/video/webtv/spor-4/kayserispor-pazarspor-2-1-mac-ozeti-415559.html

You may also like

Leave a Comment