YÖNETİMDEN SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNE ZİYARET

by Gökhan Telatar
119 okuma

Pazarspor Kulübü yönetim kurulu bu gün Pazar’da hizmet veren sivil toplum örgütlerinin temsilcilerine ziyaret de bulundu.

Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Taşkın, Nurettin Altaylar, Ahmet Yavuz Hekim, Murat Karahan, Sami Kalyoncu, Hilmi Baltacı, Mahir Sarı ve Sportif Direktörü Ramazan Öztürk; Ticaret Odası Başkan’ı Neşet Çakır’a, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan’ı Ekrem Kılıç’a, Şoferler Odası Başkan’ı Osman Yüksel’e, Esnaf Sanatkarlar Derneği Başkan’ı Turgut Yaşar Sağbaş’a ziyaretde bulundu.

Başkan Vekili Mustafa Taşkın: göreve gelmemizin ardından takımın içerisinde bulunduğu sıkıntılı durum nedeni ile sürekli aklımızda bulunan ama bir türlü gerçekleştirmeye fırsat bulamadığımız Sivil Toplum Örgütlerimiz, esnaflarımız vatandaşlarımız ve camiamız ile buluşmalar, ziyaretler yapma düşüncelerimizi gerçekleştirmeye başladık. Yaptığımız ziyaretlerde takımın gidişatı ve durumu hakkında bilgi verirken karşılıklı olarak bundan sonra neler yapabileceğimiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Tüm oda başkanlarımıza ilgileri nedeni ile teşekkür ediyoruz. Bir tane Pazarspor’umuz var ve tüm ilçenin ortak paydası olan Pazarspor’umuzu daha iyi yerlere taşımak içinde bundan sonra herkes ile fikir alış verişi içersin de olamaya devam edeceğiz. Ziyaretlerimiz önümüzdeki günlerde devam edecektir”. dedi.

Oda Başkanlarımız ise ziyaret den dolayı yönetim kuruluna teşekkür ederken; Pazarspor hepimizin ortak değeri dün de yanındaydık, bu günde yanındayız ve her zaman takımımızın yanında olmaya, elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. İnşallah Pazarspor’umuz daha güzel yerlere gelecektir” dediler.

 

You may also like

Leave a Comment