YENİ YÖNETİMDEN KAYMAKAMIMIZA ZİYARET

by Gökhan Telatar
138 okuma

Geride kalan haftada yapılan Olağan üstü Genel Kurul Toplantısının ardından göreve gelen yeni yönetim kurulumuz bu gün ilçe kaymakamı Ayhan Terzi’ye ziyaretde bulundu.

Başkan Vekili Mustafa Taşkın, Yönetim kurulu üyeleri Nurettin Altaylar, Musa Tafralı, Ahmet Yavuz Hekim, Murat Karahan ve Sami Kalyoncu tarafından yapılan ziyaret de uzun süre sohbet edildi.

Yeni yönetimimiz İkinci yarıda stadımız da çim serim işleminin tamamlanmasının ardından maçları sahamız da oynamak için hızlı bir çalışma başlandığı, Türbin inşasının tamamlanmasını beklemden tek türbinden müsabakaların oynanması için federasyona başvuruda bulunulduğunu, yapılan denetim neticesinde eksik kriterlerin tamamlanması adına bu hafta yoğun bir mesayi harcanacağını dile getirdi. Dolayısıyla bu süreçte stadın maç oynanmaya hazır hale gelmesi için Kaymakamlık, Belediye, Gençlik Spor Müdürlüğü ve tüm kuruluşların yardımlarına ihtiyacımız olabileceğini ve bu yönde destek beklediklerini belirttiler.

İlçe Kaymakamımız Ayhan Terzi de; göreve geldiği günden itibaren Pazarspor için ellerinden geleni yaptıklarını ve bu süreçtede gerekli desteği vereceklerini dile getirdi.

You may also like

Leave a Comment