YENİ HOCA SELAHATTİN DİNÇEL

by Gökhan Telatar
225 okuma

Pazarsporda Teknik Direktör Tuğrul Metin’in ailevi nedenlerden dolayı gelemeyeceğini belirtmesi üzerine yeni Teknik ekip ile anlaşma sağlandı.

İki gün boyunca süren yoğun görüşmelerin ardından 2017-2018 sezonunda Pazarspor Profesyonel takımının başında Teknik Direktör olarak Selahattin Dinçel ve ekibi bulunacak.

Transfer komitesinin yaptığı görüşmeler neticesinde Selahattin Dinçel bu gün İstanbul’da bulunan yöneticilerimiz Şafak Balta, Ekrem Azaklı, Talat Günday, Ömer Rasim Atabey ve Avni Balcı ile bir araya gelerek resmi sözleşmesini imzaladı.

Selahattin Dinçel; yardımcı Antrenör, Nazım Gülay, Kaleci Antrenörü, Kondisyoner Cahit Paşa, Analiz ve Maç İzleme uzmanı Mustafa Tura dan oluşan beş kişilik ekibi ile Pazarspor’da görev alacak.

Selahattin Dinçel; Turgutluspor, Torbalıspor, Balıkesirspor, Aydınspor, Bergama BLD, Denizli BBS ve Menemen BLD takımlarında çalışmış.

Yeni hocamız Selahattin Dinçel 2.ve 3. Liglerde çalıştırdığı takımlarla; 2009-2010 sezonunda Torbalıspor da kademe grubunu lider tamamlayıp Klasman grubunda Play’offlara kalmış, 2012-2013 sezonunda Aydınspor da lider olarak şampiyon olup takımı 2. Lige taşımış. 2013-2014 sezonunda Bergama da takımı Play-Offlar da yarı finallere taşımış. 2014-2015 sezonunda Denizli BLD ile Play’off lara kalmış. 2015-2016 sezonunda ise Menemen BLD’de 2 puan ile play-Off şansını kaybetmiş.

You may also like

Leave a Comment