YAZ SPOR OKULUMUZ PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR

by Gökhan Telatar
108 okuma

Pazarspor yaz spor okulumuz Pazartesi günü ilk çalışması ile başlıyor. Pazartesi günü saat 16.00 da Pazarspor Suat Karabekir Spor Eğitim Merkezinde başlayacak olan Yaz spor okulu için kayıt yaptırmak isteyenlerin acele etmesi önemle duyurulur. Yoğun istek üzerine 2000 den başlayıp 2005’e yaş gruplarımız 2007 doğumlulara kadar çıkarılmıştır.

Pazarspor Futbol Akademisi adı altında Yaz Futbol Okulları başlıyor. Pazarsporumuz da okulların tatile girmesi ile beraber yaz futbol okulları başlıyor. Üç ay süreyle devam edecek olan yaz spor okulları okulların açılması ile sona erecek. 2000 doğumlulardan başlayarak 8-10, 10-12 ve 12-14 yaş arasındaki çocuklar 3 grup halinde haftanın üç gününde ve her gün iki saatlik eğitim görecekler. Pazarspor yaz futbol okullarına katılacak olan çocuklarımız pratik, teorik eğitimin yanında Pisikolojik danışmanlık ve lisans eğitimi de verilirken birçok sosyal etkinliklerin de içersinde bulunacaklar.

Yaz okulumuzun çalışmaları Pazarspor Suat Karabekir Spor Eğitim merkezinde yapılırken, Gençlik Spor Müdürlüğüne ait olan Suni Halı sahada kullanılacaktır. Futbol okulumuzda eğitimler deneyimli, ehliyetli, Pedagojik Formasyona sahip Erdinç Yangın ve Levent Ünal gibi eğitmenlerimiz tarafından verilecektir.

Yaz Futbol okullumuzda sporcuların kullanacağı malzemelerden sembolik fiyat alınacakken, kurs ücretleri de makul seviyede olacaktır.

Yaz futbol okulunun bitiminde alt yapı takımlarımızda oynayabilecek seviyede olan sporculara, Filiz lisans çıkarılması halin de ödemiş oldukları okul ücretleri kendilerine iade edilecektir.

Pazarspor Futbol Akademisi yaz spor okulumuzda kayıtlar 12 Mayıs da başlarken, Eğitimler ise 10 Hazirandan itibaren başlayacaktır. Başvuru adreslerimiz;

Pazarspor Futbo Akademisi Yaz Spor Okulu

Pazarspor Kulübü

Karadeniz Caddesi No: 39-C Pazar Rize

Tel: 0 464 612 48 40 Fax: 612  25 79

You may also like

Leave a Comment