YARIN ATATÜRK OLİMPİYAT STADINDAYIZ

by Gökhan Telatar
319 okuma

Pazarspor’umuz Ziraat Türkiye kupası müsabakasında yarın saat 15.00’da İstanbul Atatürk Olimpiyat stadında Eyüpspor karşısında tur mücadelesi verecek.

Futbolda takımların, futbolcuların olduğu kadar stadyumlarında önemi büyüktür. Stadyumlarında tarihleri, efsaneleri vardır. Pazarspor’umuzda yarın tarihi, efsaneleri olan Atatürk Olimpiyat satadında kendi efsanesini yazıp turatlamak için mücadele verecek.

Geçmişte Liverpol – Milan gibi şampiyonlar ligi final maçına ev sahipliği yapmış, filimlere konu olmuş, gelecekte yine EURO 2024 de final oynanacak ve daha bir çok efsaneler yazılacak Atatürk Olimpiyat stadın da ilk mücadelesini verecek Şahinlerimiz Eyüpspor karşısında 4.tur biletini almak için ter dökecek. İşte bu noktada İstanbul ve civarında bulunan tüm hemşerilerimizi Atatürk Olimpiyat Stadında kendi payımıza tarihe bir not da bizim düşmemiz için her kesi türbinlere takımımızı desteklemeye bekliyoruz. Bir araya gelerek hem Kaçkar’ın Şahinlerinin getirdiği memleket havasını koklayalım, beraber olalım hemde, o büyük stad da takımımızı yanlız bırakmayıp birde tur çoşkusu yaşayalım.

Not: Stadyum bilgileri aşağıda verilmiştir.

52967504GI_E102686402

Öte yandan takımımız Ziraat Türkiye kupası müsabakası için tüm hazırlıklarını tamamladı. Bu gün öğleden sonra hava yolu ile İstanbul’a gidecek olan ekibimiz kamp otelinde maç saatini bekleyecek. Takımımızda Bergama maçında sakatlanan Reha dışında eksik bulunmamakta. Şahinler kupamaçının ardından da Pazar günü oynayacağı Çatalca maçı için İstanbul da kalmaya devam edecek.

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR KARŞILAŞMASI

EYÜPSPOR – PAZARSPOR

ATATÜRK OLİMPİTAY STADYUMU

SAAT: 15.00

AdresZiya Gökalp Mah., Olimpiyat Stadı Yolu No:1, 34490 İkitelli/Başakşehir/İstanbul

 

You may also like

Leave a Comment