YARDIMCI HOCALARIMIZDA BELLİ OLDU

by Gökhan Telatar
139 okuma

Kulübümüzde Teknik direktörlüğe Hakan Tecimer’in getirilmesinin ardından yardımcı hocalarımızda belirlendi. Hakan hocamızın yardımcılığını Tolga Şanbay yapacakken kaleci antrenörlüğünü de Kerem Hasan Keskin yapacak.

Geçen yıl ikinci liglerde uygulamaya başlanılan UEFA Pro lisanslı teknik adam çalıştırma mecburiyeti, bu yıl 3.liglerde de uygulamaya geçirilerek mecbur hale getirildi. Milli takımlarımızda görev alan Hakan hocamızda UEFA pro lisans sahibi.

Bu yıl takımımızın Teknik Direktörlüğünü yapacak olan hakan Tecimer hocamız; Aslen Rizeli 1990-1994 yılları arasında Fenerbahçe forması giyinmiş ardından Rizespor ve Kuşadası takımlarında futbol oynamış .

Teknikdirektör olarak: 2001 yılında Sarıyersporda göreve başlamış ardından Rizespor takım antrenörlüğü ve Fenerbahçe alt yapı takımları teknik sorumluluğu yapmış uzun süredirde Milli takımlarda teknik direktörlük yapmakta.

Yardımcı Antrenörümüz Tolga Şambay 2009 yılında başladığı antrenörlük çalışmalarına Fenerbahçe A.Ş alt yapı takımlarında Teknik sorumlu olarak devam etmiş.

Kerem Hasan Keskin 2012 de başladığı Antrenörlüğe Küçükyalı Örnekspor ve İzmitspor takımlarında devam etmiş.

You may also like

Leave a Comment