YA KAZANACAĞIZ, YADA KAZANACAĞIZ: BAŞKA YOLU YOK

by Gökhan Telatar
110 okuma

azarsporumuz yarın sahasında Halide Edip Adıvar spor kulübünü konuk ediyor.

Ligde bulunduğumuz konum itibarı ile yarınki karşılaşmayı kazanmaktan başka hiçbir alternatifimiz bulunmamakta. Hedefimizin ve gidişatımızın belirlenmesi için ilk yarının kalan son dört haftasında alacğımız maksimum puanlar ile devre arasına girmemiz gerekiyor.

Bu doğrultuda yarın oynayacağımız müsabakada önce yarın sahada ter dökecek Kaçkarı’ın şahinlerinin yürek ve bilek güçlerine ardından da türbinde 12. Adama her zamankinden fazla ihtiyacımız var.

Müsabaka yarın saat 13.00 da Pazar şehir stadında oynanacak.

Tüm hazırlıklarını tamamlayan takımımız bu gün son idmanın ardından kamp otelinde maç saatini beklemeye başladı. Yine dün yapılan idmanda Kaymakamımız Selçuk Aslan ve Esnaf Sanatkarlar odası Başkanımız Ekrem Kılıç idman bitiminde takımı ziyaret edip tatlı ikramında bulundular kendilerine teşekkür ediyoruz.

  1. YILDIR KESİNTİSİZ PROFESYONEL LİGLERDE MÜCADELE EDEN TAKIMIMIZIN GELECEĞİ, GENÇLERİMİZİN, PAZARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN YARIN SAAT 13. 00’DA SAHAMIZDA OYNAYACAĞIMIZ HEASK MAÇINDA VE İLK YARININ KALAN TÜM MAÇLARINDA TÜM CAMİAMIZI, TÜM SPOR SEVERLERİ KOŞULSUZ, ŞARTSIZ PAZARSPOR İÇİN TÜRBİNLERDE VE KAÇKARIN ŞAHİNLERİNİN ARKASINDAKİ 12. ADAM OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ.

UNUTMAYALIM BAŞKA BİR PAZARSPOR YOK VE OLMAYACAK…..

galeriiii-2

You may also like

Leave a Comment