VERİLMİŞ SADAKAMIZ VARMIŞ

by Gökhan Telatar
150 okuma

Bayan Hentbol takımımız Yalıkavak maçı dönüşünde büyük bir kaza geçirdi.

Dün Bodrum da galip gelen sultanlarımız İzmirden hava yolu ile Trabzon’a geldi. Trabzondanda sevis ile Pazar’a hareket eden 15 kişilik kafilemiz ve iki söfer’in yer aldığı araç İyidere tünel çıkışında aşırı yağış nedeni ile yolda gölet haline gelen su birikintisinde kontrolün kaybolmasıyla takla atarak refuja çıktı. Kazada araç içersinde bulunan İki şofer, teknik ekibimiz ve sporcularımız çeşitli yerlerinden yaralandılar. Kazanın ardından yaralılar iki grup halinde Rize Devlet hastanesine ve Rize Recep Tayip Erdoğan Araştırma hastanesine kaldırıldılar. Kazayı Yardımcı antrenörümüz, söferlerden biri ve sporcumuz Bilge Birben ile Honore NGO Batandi hafif sıyrıklar ile atlattı.

İlk tedavileri yapılan ve çeşitli yerleinden yaraları, kırık çıkıkları, çatlak ve ezilmeleri olan sporcularımız Seden İşgören, Tuğba Çiçek, Mehtap Tezkorkmaz,Çİğdem Dedecan, Tülay Kibaroğlu, Elif Tercuman İremcan İnce araçta bulunan Futbol takımımız maç analizcisi Oğuzhan ince tedavlerinin kontrollü şekilde devam ettirilmek üzere taburcu edildiler.

Daha ciddi yaralanmaları bulunan Teknik Direktörümüz Fatma Badoğlu, sporcularımız İlke Şen, Özlem Sürek, Michaella Eunice Magba ve şofer’in tadavileri araştırma hastanesinde kontrol altında bulundurularak devam etmekte. Çok ciddi düzeyde bir yaralanma ve daha kötü sonuçlar yaşanmadan atlattığımız bu kazada öncelikle tüm camiamıza büyük geçmiş olsun dilerken kazadaki tüm yaralılarımıza acil şifa dileklerimizle bir an önce ayakta sağlıklı sıhhatli, yanımızda görmek istiyoruz.

Kazanın başlangıç sürecinden bu yana yanımızda bulunan güzel dilekleri ile arayan soran herkese de teşekkürlerimizi sunuyoruz.

GEÇMİŞ OLSUN SULTANLARIMIZ…

GEÇMİŞ OLSUN PAZARSPOR CAMİASI…

You may also like

Leave a Comment