VEKİLİMİZ OSMAN AŞKIN BAK’DAN ZİYARET

by Gökhan Telatar
193 okuma

Bir önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, Rize Millet Vekilimiz Osman Aşkın Bak bu gün kulübümüz İdari binasının açılışı ve 2.lig hayırlı olsun dilekleri için kulübümüzü ziyaret etti.

Açılışa Belediye Başkanı Ahmet Basa, Ticaret ve Sanayi odası başkan’ı Neşet Çakır, Esnaf ve Kefalet Koperatif Başkan’ı Ekrem Kılıç, Şoferler Odası Başkan’ı Osman Yüksel Başkanımız Mustafa Taşkın ve yönetim kurulu üyelerimiz iştirak etti.

Açılış ve ziyaretde Vekilimiz Osman Aşkın Bak;” Pazarspor’u tekrar ikinci ligde görmek bizi mutlu etti. Pazarspor küçük bir ilçe ama alt yapıdan yetiştirdiği futbolcular ile Türk spor’una önemli katkılar yapıyor. Başkanı, yöneticileri Teknik ekibi ve futbolcuları tebrik ediyoruz. Tüm Türkiyenin de bu genç takımı izlerken keyif aldığına inanıyoruz. Geçmişten bu güne Celal Kılıç Hüseyin Yangın ve Mustafa Taşkına tüm emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulumuz ile beraber değerlendirmeler yaptık Pazarspor’un 2. ligde başarılı olması için gereken desteği vermeye üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Pazar’ın spor potansiyeli umut verici bizde bölgemizde Pazar’da Rizemizde önemli tesisler yaptık yapmaya devam ediyoruz. Pazar’da yüzme havuzunu tamaladık, gençlik merkezi yapıldı, stadın tübinleri ve zemini yapıldı. İnşallahta Pazarspor’un antrenman sahası ve tesisleri için talebi var, onları yapmak için çalışmalara devam ediyoruz. Güzel bir sevinç yaşıyoruz ama bölgenin gençlerine en güzel tesisleri sunmak için de çabalıyoruz. Sayın Cumhur Başkanımıza’da Pazarspor’un yeniden ikinci lige çıktığını ilettik. daha önce çıktığın’dada Pazar meydanında kendisine kupayı vermiştirk. Kendiside yeniden çıkışımıza çok sevindi tebriklerini iletti. İnşallah Çaykur Rizespor’un ve Pazarspor’un birlikte güzel işler yapacağına’da inanıyoruz bunu da ifade ettik Mithat Palayı Rizespor’a verdik inşallah bunları dahada geliştireceğiz. Tekrar Şevki Hocamıza öncesinde emekleri bulunan Kadir Kar hocamıza yönetimimize emeği geçer herkese teşekkür ediyoruz.Yine kaybettiğimiz Mahmut Kılıç abimizinde güzel emekleri vardı onada rahmet diliyor teşekkür ediyoruz. Birlik beraberlik önemli karadenizimizi seviyoruz. Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğluda çok destek veriyor. Cumhurbaşkanımız zaten sporun içinden geliyor oda destek veriyor. Bende bölgenin evladı olarak sporun gelişmesi için her türlü desteğe hazırım, İnşallah ikinci lig dede güzel işler olacaktır, güzel günlerde görüşmek üzere hayırlı uğurlu olsun.

You may also like

Leave a Comment