VE PAZARSPOR SÜPER LİG’DE

by Gökhan Telatar
236 okuma

Pazarspor 2018-2019 sezonunda Rize’yi Süper ligde temsil edecek.

Geçtiğimiz sezon Türkiye Kadınlar 1. liginde mücadele veren kadın hentbol takımımız sıralamadaki başarısı nedeni ile en üst lig olan Türkiye Kadınlar Hentbol süper ligine yükselmiştir.

Konuya istinaden bu gün Basın Sözcüsü Rıfat Uluşahin , Teknik Direktör Fatma Badoğlu ve yönetimin katılımı ile bir basın toplantısı düzenlendi.

Basın toplantısında açıklamada bulunan Rıfat Uluşahin,Değerli Hentbol severler, sevgili Pazarsporlular Müjdeler Olsun !! Pazarımızın Sultanları 2018/2019 sezonunda bizi türkiye kadınlar Hentbol Süper liginde temsil edecektir. Bizlere bu başarıyı getiren başta sporcu ve teknik kadromuzu, Yöneticilerimiz, siz değerli destek veren tarftarlarımızı gönülden kutlarken Süper ligin Pazar’ımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Yenilenen yüzü ile Eylül ayında başlayacak maçlarımızın oynanacağı Mehmet Akif Pirim Spor Salonun da heyecanlı ve coşkulu maçlarda hepimizin birlikte olmasını bekliyoruz.

Bu zorlu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen başta ÇAYKUR işletmeleri Genel Müdürlüğü olmak üzere tüm sponsorlarımıza teşekkür ediyor, desteklerinin Süper Ligde de artarak devam etmesini umuyoruz; dedi.

Teknik Direktörumuz Fatma Badoğlu,”Öncelikle bu federasyonun bize sunduğu bir bağış değil takım oarak geçen sezon inanmıştık, istemiştik ve hak ettiğimizi düşünüyoruz. Sonuç olarak Pazar’a, Pazarspor’a süper ligi yaşattığımız için mutlu ve gururluyum. Pazar bayan hentbol liginde süper ligi görecek diyordum ve bu gün olması da bizi mutlu ediyor. Bu gururu yaşattığımız içinde çok mutluyuz. Transfer süreçleri başladı süreç nedeni ile davetiyenin gelmesi beklendiğinden biz biraz geç başlıyoruz. Hedefimiz öncelikle bu ligi tanımamız lazım. Nasıl birinci ligi tanıyıp zaman içinde başarı hedeflendi ise öncelikli olarakda bu ligi tanıyıp ondan sonra başarı hedeflerimiz olacak. Bir kaç sene içinde de kendi sporcu sayılarımızı arttırıp şampiyonluklara, avrupalara hedef koyacağız, ama önce ligi tanımamız lazım,” dedi.

Tekrar Müjdeler Olsun; PAZARSPOR Süper Lige Hoş Geldin.

Bu gün yapılan basın açıklamasının ardından saat 19.00’dada takımın süper lige çıkışı Pazar Dememokrasi meydanında Pankart açılıp, havai fişek atılıp, Yönetim, Hentbolcularımız, halkımız ve camianın katılımı ile duyuruldu.

https://www.youtube.com/watch?v=-DzSv-2qCLE

You may also like

Leave a Comment