ARA TRANSFERDE ÜÇ İMZA

by Gökhan Telatar
146 okuma

İkinci yarı hazırlıklarına Antalyada sıkı bir şekilde devam eden Kaçkar’ın Şahinlerinde bir taraftanda transfer çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor.

Takımın eksik noktaları için transfer harekatı teknik ekip ve Yönetim kurulumuzun kordineli çalışmaları ile devam etmekte Bu kapsamda bu gün bir kaleci, İkide Sağ bek oyuncusu ile sözleşme imzalandı.

Sağ Bek: Mehmet Ali Kıran

Sultanbeyli Belediyespor dan alınan deneyim li oyuncumuz Üçüncü ligde 101 , İkinci ligde ise 88 müsabakada forma giyinmiş.  1987 doğumlu oyuncumuz sırası ile Zeytinburnu, Çanakkale, Kars, Aydın, Karşıyaka, Gaziosmanpaşa, Turgutlu, Tarsus, Tekirdağ ve Sultanbeyli takımlarının formasını giyinmiş.

Sağbek: Çağatay Polatdemir:

Afjet Afyonspor dan alınan genç oyuncu 2. ligde 19 müsabakada forma giyerken gelişim liglerinde 126 müsabakada forma giyinmiş. 1998 doğumlu oyuncumuz Kayseri Erciyesspor ve Afjet Afyonspor formalarını giyinmiş.

Kaleci:Duhan Çağlar Akdağ

Silivrispor dan alınan Genç kalecimiz 3. ligde 9 maçta forma giyinmiş. U-17 takımı ile dört maçta milli forma giyerken, akademi liglerindede 140 maçta oynamış. Bursaspor alt yapısında yetişen kalecimiz Karagümrük, Orhangazi ve Silivri takımlarında görev almış.

Üç oyuncumuza da aramıza hoş geldin derken başarılı, sağlıklı, kazasız, belasız, sakatlık yaşamayacakları bir sezon geçirmelerini diliyoruz.

You may also like

Leave a Comment