U-13 TAKIMIMIZDAN REKOR ŞAMPİYONLUK

by Gökhan Telatar
129 okuma

Pazarspor U-13 takımımız Derepazarın da oynanan final maçında Ardeşenspor’u 2-1 yenerek yenilgisiz rekor bir şampiyonluk elde ettiler. Oynadıkları 10 müsabakada 87 gol atarken kalesinde sadece son iki play-off maçında yediği iki gol gören Pazarspor U-13 takımı aynı zamanda yenilgisiz bir şampiyonluk sahibi oldu. Maçın 6. Dakikasında öne geçen ekibimiz ilk yarıyı 1-1 tamamladı. İkinci yarının 41. Dakikasında öne geçen ekibimiz sahadan 2-1 galip ayrılırken şampiyonluğu doyasıya kutladırlar. Rize Gençlik Hizmetleri ve spor il Müdürü Mustafa Çelik Müdürü Kulüp Başkanımız Hüseyin Yangın, 2. Başkan Genel Sekreter Doğan İnce ASFK Başkanı Gaffur Bayrak da müsabakayı izlediler. Maçın ardından kupayı takımıza veren Rize Gençlik Hizmetleri ve spor il Müdürü Mustafa Çelik; takımımızı elde ettiği başarı nedeni ile kutlarken özellikle tüm müsabakalar boyunca gösterdikleri centilmenlik örneği nedeni ile ekibimizi ayrıca tebrik edip; siz sadece Rize şampiyonu olmadınız tüm maçlarda göstermiş olduğunuz tutum ve davranışlar ile Fair Play şampiyonuda oldunuz” dedi.

Takım Teknik Direktörümüz İsmail Kutanis,”tüm oyuncularımı sezon boyunca gösterdikleri üstün başarı ve performans nedeni ile kutluyor ve hepsini alınlarından öpüyorum. Bizleri her zaman destekleyen yönetimimize, taraftarımıza ve sporcularımızın ailelerine de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Takımımız bu gün sahaya; Aykut, Yusuf, Hüseyin, Muhammet, Ensar, İbrahim, Samet, Ömer, İbrahim Gerdan, Utku, Ali 11’i ile sahaya çıktı. Yederler de ise; Hakan, Baran, Mehmet, Kürşat, Alper, Ulaş ve elsever yer aldı. Takımımızın golleri 6. Dakikada Muhammet  ve 41 dakikada Ensar dan geldi.

FOTO-GALERİ223

You may also like

Leave a Comment