SUAT KARABEKİR TURNUVASI HEYECANLI BAŞLADI

by Gökhan Telatar
66 okuma

Pazarsporumuzun 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik haftası nedeni ile 2.  sini düzenlediği, İlk Öğretim Okulları Yıldızlar kategorisinde yapılan Suat Karabekir turnuvası bu gün başladı.

Pazarspor Suat Karabekir Spor Eğitim Merkezinde yapılan İlçemiz ilk Öğretim okullarının Yıldızlar kategorisinde düzenlenen Turnuvada bu gün iki müsabaka oynandı. İlk Müsabakada Yaşar Medine Haberal İlk Öğretim Okulu ile Vali Erdal Ata İlk Öğretim Okulu karşılaştı. İlk yarı Haberal İlk.Öğ.Okulunun 4-1 üstünlüğü ile tamamlanırken, müsabakayı Haberal 9-1 kazandı.

Günün ikinci ve çekişmeli geçen maçında Tahtakılıç İlk Öğretim Okulu ile Toki İlk Öğretim Okulu karşılaştı. Maçın ilk yarısı Tokinin 1-0 üstünlüğü ile tamamlandı. Başından sonuna çekişmeli geçen müsabakada Tahta Kılıç İlk Öğretim Okulu bulduğu birçok gol pozisyonu değerlendiremezken Toki son dakikalarda kontra ataktan bulduğu goller ile maçı 3-0 kazandı.

Alt Yapı hocalarımızdan Erdinç Yangının idaresinde gerçekleşen Suat Karabekir turnuvasında bu günkü sonuçlar neticesinde Haberal ve Toki İlk Öğretim okulları finale kaldı. Final Müsabakaları Pazartesi günü Pazarspor Suat Karabekir Spor Eğitim Merkezinde saat 10.00 ve 11.00’da oynanılacak.

 

FOTO-GALERİ44b2

You may also like

Leave a Comment