TEŞEKKÜR EDERİZ

by Gökhan Telatar
197 okuma

RELAM

2013/2014 sezonundaki tüm sportif faaliyetlerimiz 31.05.2014 tarihi itibarı ile spor takvimi açısından sona ermiştir. Önümüzdeki yılla ilgili sportif çalışmalarımız ve planlarımız 1 haziran 2014 tarihi itibarı ile başlayacaktır.

 Futbol  : Geçtiğimiz sezon 3.ligde play off şampiyonu olan futbol takımımız bu yıl spor toto 2.lig kırmızı gurupta mücadele etmiş ve ilk yılımız olmasına karşın ligi 13 galibiyet ve 3 beraberlik ve 18 yenilgi ile 42 puan alarak 11.sırada tamamlamıştır.

Futbol alt yapı takımlarımız her yaş gurubunda Rize’de ya lider olmuş ya da finalleri oynamıştır. U 17, ve U-13  takımlarımız Rize şampiyonu olarak bölgesel yarışmalara katılma haklarını elde etmişlerdir.

HENTBOL :Türkiye Bayanlar 1.liginde mücadele eden takımımız 14 takımlı ligde normal sezonu 3.sırada tamamlamıştır.Akabinde 8 li finallerde Kuşadasın da son dörde kalarak Burhaniye’deki final four müsabakalarına katılma hakkını elde etmiştir.Oldukça genç ve yeni bir takım olmamıza karşın son dörde kalabilen takımımız burada 2 mağlubiyet ve 1 beraberlikle son sırada yer almıştır.Oldukça önemli bir deneyim kazanan ekibimizin maçlarının heyecanını canlı olarak ÇAY TV den tüm sporseverler izleme imkanı bulmuş ve hem ilçemiz,hem takımımız hem de forma sponsorlarımız ÇAYKUR ve MENDERES TEKSTİL in  tanıtımına katkı yapmıştır.

Basketbol : Bayan ve erkek basketbol takımlarımız Rize de kendi kategorilerinde liglere katılmışlar, Genç kızlar kategorisinde Rize şampiyonu olarak  bölgesel şampiyonalara katılmışlardır.

Yukarıda detaylarını sunduğumuz tüm sportif faaliyetlerimiz önemli ölçü de sponsorlarımız, yönetim kurulu üyelerimiz ve maddi manevi bizi destekleyen İlçe Kaymakamımız Sayın Selçuk ASLAN, Belediye Başkanımız Sayın Ahmet BASA, kurum, kuruluşların ve Pazardaki Çay müstahsillerinin katkıları ile yapılmıştır.

Bu süreçte,

Futbol Takımlarımızın ana sponsoru Başta SPOR TOTO TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI, ÇAYKUR , ŞEKERBANK olmak üzere Granmar Denizcilik A.Ş. ye, Parsan Gruba, EKO Denizciğe, ER Denizcilik A.Ş. ye,SÜRSAN Grub’a,Graneco Denizcilik A.Ş.ye, DTO Petrol A.Ş. ye , MED MARİNE A.Ş. ne , TURYOL a , HOŞVER sigortaya , Pazar sigorta Nurettin Altaylar’a, KUZEY Marin’e Emin Yaşacan’a , YEPAŞ A.Ş. ANKARA’ya , UĞURCAN Gümrük Müşavirliği Uğur Balta’ya , CYE Petrol Deniz Eraydın’a , JOTUN BOYA Şükrü Ergün’e , ATABEY İnşaat’a , DESAN A.Ş. ye , GÜMÜŞTAŞ GURUP Muhammet Gümüştaş’a ,GÖKHAN MATBAACILIK Yüksel KALAYCI’ya ,

Hentbol Takımımız ana sponsorları AKER KÖMÜR  sayın Ayhan ERGENÇ’e , MENDERES TEKSTİL AKÇA HOLDING sayın RIZA AKÇA’ya  , Rize İl Özel İdaresi meclis başkanı ve üyelerine

Takımlarımızın deplasmanlarında konaklama, ulaşım ve sağlık gereksinimlerini karşılayan Şekerbank Ege bölge müdürü Hüseyin ÜST’e , Aliağa Belediyesi sayın Uğur EREN’e , Nazilli Karadeniz Unlu mamülleri sayın Yaşar GÖZDAŞ’a , ÜNYEDEN sayın Cumhur Sancaktar’a , Anakara Yenimahalle Belediyesi Başkanı sayın Fethi Yaşar, Başkan Yrd. B.Başar Bal, Genel İş Sendikası Ankara 2 nolu şube Başkanı Turan KÜTÜKBAŞ’a , İstanbuldan Dr.Selçuk GÜNDAY’a ve Dr.Rindol ÇONKAR’a, sayın Kadir YURTSEVEN’e , sayın Av. Şafak BALTA’ya

Tüm yönetim kurulu üyelerimiz, hocalarımız, sporcularımız, çalışanlarımız ve camiamız adına şükranlarımızı sunar önümüzdeki dönemde de destek ve yardımlarının bizlerle olmasını bekler, kendilerine, kurumlarına bol kazançlı sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.

Hüseyin Yangın

Pazarspor Kulübü Başkanı

 

You may also like

Leave a Comment