TEKNİK EKİBİMİZ İMZALADI

by Gökhan Telatar
115 okuma

Pazarsporumuzda yeni teknik ekibimiz sözleşmesini imzaladı.

Dün Pazarda takıma katılan ve ilk idmanlarına çıkan Teknik ekibimiz bu gün de lisans işlemlerinin ardından Sözleşmelerini imzaladılar.

Bu gün sabah erken saatlerde Trabzon da sağlık raporu için doktor kontrolünden geçen teknik ekibimiz lisans işlemlerinin tamamlanıp, TFF Trabzon Bölge Müdürlüğünden lisanslarının çıkarılması ile beraber resmi sözleşmelerini de imzaladılar. Teknik Direktörümüz Sinan Bayraktar, Teknik Direktör Yardımcısı Murat Han Karagöl ve Kaleci Antrenörü Fatih Demir Pazar günü saat 13.00 da Pazar Şehir stadında oynayacağımız HEASK karşılaşmasında takımın başında olacaklar.

Teknik Direktörümüz Sinan Bayraktar Pazarspor İyibir kadro yapısına sahip olmasına rağmen camiasına yakışmayan bir konumda bulunuyor. Futbolcu kardeşlerimle, Yönetimimiz ile ve taraftarlarımızla birlikte el ele verip takımı üst sıralara çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. İlk etapda ilk yarının kalan son dört maçında alacağımız maksimum puanları almak ve devreye iyi bir konumda girmek için mücade vereceğiz” dedi.

img_5540

img_5518

You may also like

Leave a Comment