TARSUS İY 1-0 PAZARSPOR

by Gökhan Telatar
191 okuma

Bu gün Mersin deplasmanında Tarsus İdman Yurdu ile karşılaşırken sahadan 1-0’lık skor ile mağlup ayrıldık. Maça iyi başlayamayan ve karşılaşma boyunca kendi kimliğinden uzak olan, bir türlü istediği oyunu sahaya yansıtamayan Şahinlerimiz Kalesinde pozisyonlar ve gol görmesine rağmen Onur, Eren, Mete ve Hakan ile bulduğu müsait pozisyonları değerlendirebilseyi galipde geleceğimz karşılaşmayı yenilgi ile tamamladık. Trabzona uçak olmadığı için bu gün dönüş yapamayan Şahinler yarın yuvaya dönecek.

HAKEMLER: Okan Kayataş, Uğur Akalp, Tuncay Ercan

TARSUS İDMAN YURDU: Barış Türkmen, Onur Şirin, Ferhat Duman (dk.82 Mahsun Gedikoğlu), Nurullah Kaya, Alperen Pak (dk.88 Furkan Çetinkaya), Suat Kaya, İbrahim Hırçın, Cem Aktaş (dk.83 Çağrı Yasak), Eyüp Akcan, Aytaç Öden, Samet Eker (dk.43 Mahmut Metin)
TEKNİK SORUMLU: Ergün Penbe

PAZARSPOR: Mustafa Güngör, Ali Osman Karnapoğlu, Hüseyin Eray Karataş (dk.80 Muhammet Çelik), Şahinali Terzi, Onur Civelek, Savaş Çakır (dk.67 Hakan Aydın), Aykut Civelek, Ömercan Öndaş, Taha Gür, Kadir Kaan Yurdakul (dk.63 Mete Karahan), Eren Karadağ (dk.68 İbrahim Topaloğlu)

TEKNİK SORUMLU: Ferruh Özgün

GOL: Dk.58 Suat Kaya (Tarsus İdman Yurdu)

You may also like

Leave a Comment