TARİHİ KONGRE MUSTAFA TAŞKIN İLE DEVAM DEDİ

by Gökhan Telatar
568 okuma

Kuruluşundan bu güne 19. Kongresini gerçekleştiren Pazarspor’umuz ilk seçilmiş yönetim kurulu Mustafa Taşkın ve ekibi olsun dedi.
Tarihinde ilk defa iki adaylı Genel Kurul gerçekleştiren Pazarspor’umuz rekor katılımla geçen kongrede Mevcut Başkan Mustafa Taşkın ve İhsan Şafak Balta yarışında yola Taşkın ile devam dedi. 282 delegenin 232’si genel kurula katılıp oy kullanırken Mustafa Taşkın aldığı 119 oy ile Pazarspor’un ilk seçilmiş Başkan’ı oldu.
Pazar Kaymakam’ı Ayhan Terzi, Belediye Başkan’ı Ahmet Basa, İl ve İlçe Parti başkanları sivil toplum örgütü temsilcileri Kulübümüzün eski Başkanları Türkiyenin dört bir köşesinden gelen delegelerimiz ve davetlilerin iştiraki ile Genel Kurulumuz geniş bir katılımda geçti.
Seçimin ardından Başkan’ımız Mustafa taşkın yaptığı açıklamasın da;”Centilmence dostluk içersin de coşkulu bir kongre geçirdik. Pazarspor delegesi bize iki yıl daha görev verdi. Bayram havasında kutladığımız Pazarspor kongresi bundan sonrada böyle devam edecektir. Seçilmiş bir başkan olarak sorumluluğumuzun çok daha ağır olduğunu biliyoruz. . Bizim bundan sonra yapacağımız ilk iş Pazarspor çatısı altında tüm Pazar’ı birleştirmek. Önümüze bakacağız, transferlere sezonun yeniden yapılanmasına bakacağız. Dostluk kazandı. Pazarspor kazandı bundan sonrada bu şekilde devam edeceğiz. Şafak Bey’e de çok teşekkür ediyorum onlarda iyi çalışmalar yaptılar, onlarda Paarspor’a faydalı işler yapmak için talip olmuşlardı, delege bizi tercih etti. Bundan sonrada Pazarspor’un daha iyi yerlere gelmesi için uğraşacağız. Bunu daha önce yaptık bundan sonrada yapmak için daha çok çalışacağız” dedi.

PAZARSPOR’UMUZUN YENİ YÖNETİM KURULU AŞAĞIDAKİ İSİMLERDEN OLUŞTU.

HASAN TELATAR, NURETTİN ALTAYLAR, TALAT GÜNDAY, RIFAT ULUŞAHİN, BAHATTİN BOZKURT, AHMET YAVUZ HEKİM, MURAT KARAHAN, HASAN AYKAN ATABEY, BURAK NAİBOĞLU, CENGİZ ALİMOĞLU, HAKAN BİBEROĞLU, POLAT KANBEROĞLU, HİLMİ BALTACI, SAMİ KALYONCU, MAHİR SARI

YEDEK ÜYELER:
MEHMET ENGİN, ERTUĞRUL KOBAL, SERKAN HASANOĞLU, BÜLENT TAŞKIN, MUSTAFA AKGÜN, SÜLEYMAN TERZİ, UĞUR TELATAR, İSHAK ATİLLA BASA

 

You may also like