TAKİPDEYİZ; SONUNA KADAR DİRENECEĞİZ 2-1

by Gökhan Telatar
115 okuma

Hacettepespor’u 2-1 yenen Pazarsporumuz ligde kalmak için takibini sürdürüyor.

Ligde tutuna bilmek için tüm maçları kazanmamız gerekirken, rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyen Pazarsporumuz bu doğrultuda sahasında Hacettepespor’u geriye düştüğü maçta yenmeyi başararak takibini sürdürdük. Maçın 11. Dakikasında Atabey’in attığı gol ile geriye düşen Pazarsporumuz 74. Dakikada Devrimcanın attığı gol ile beraberliği sağlarken 88. Dakikada da Aykut Sevimin golü ile üç puanı aldı.

Hakemler: Yakup Bakır, Eser Eti, İlker Ayten

Pazarspor: Reşat, Maksut (Dk. 77 Taner), Fatih Mustafa (Dk. 38 Aykut Civelek), Gökhan, Evren, Kadir (Dk. 55 Mustafa), Ozan, Aykut Sevim, Tugay, Devrimcan, Caner

Hacettepe: Taha Cengiz, Murat, Burak (Dk. 77 Furkan), Çağrı, Alaaddin (Dk. 60 İbrahim), Soner (Dk. 76 Serkan), Turgut Selim, Cenk, Eren, Gökhan, Atabey

Goller: Dk. 11 Atabey (Hacettepe) Dk. 74 Devrimcan, Dk. 88 Aykut Sevim (Pazarspor)

Sarı kartlar: Dk. 23 Evren, Dk. 27 Devrimcan, Dk. 62 Tugay, Dk. 72 Gökhan Ünver, Dk. 83 Taner, Dk. 90+3 Mustafa (Pazarspor), Dk. 30 Turgut Selim, Dk. 33 Çağrı, Dk. 54 Serkan (yedek kulübesinde) Dk. 84 Gökhan Lale (Hacettepe)

Başkanımız Hüseyin Yangın maçın ardından yaptığı açıklamasında,” bir taraftan tüm maçlarımızı kazanmamız gerekirken, bir taraftan da rakiplerin puan kaybetmesini bekliyoruz. Bu doğrultuda takımımız bu gün oynadığı maçı kazanmayı başardı tüm ekibimizi ve sporcularımızı verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Kalan haftalarda kazanmaya devam ederek rakiplerimizin durumuna bakacağız. İnşallah ligde kalma şansımız doğar. Bu mücadelemiz ile geride kalan maçlarımızı da oynaya bilseydik, özellikle Orduspor maçı ile başlayan dört maçlık periyot da puan alamamak bizi zora soktu. O maçlardan birkaç puan alabilseydik bu gün tüm maçlarımızı kazanmamız ligde kalmamıza yetebilecekti. Sağlık olsun bundan sonraki maçlara bakacağız. Bu günkü rakibimizin teknik heyeti Özellikle Osman Özdemir’i ayrı tutuyorum kendisi çok değerli bir teknik direktör olayları yatıştırabilecek özellikte bir insan ama bir tane yardımcısı, iki tane sporcumuza ve bir görevlimize sinkaflı isimlerini de söyleyerek küfür etmiştir.  Muhtemelen gözlemci de bunları yazacaktır, Hacettepespor Gençlerbirliğinin alt yapı kulübüdür. Çentilmenliği ile örnek sporcu yetiştirerek bu günlere gelen kulübün görevlilerinin bu şekilde bariz kufürler etmesi hiç de hoş değildir. Gerek federasyon gerek biz eminim ki Hacettepespor kulübü de bu ahlak dışı küfür yapan kişiye gereken cevabı verecektir. Küfür benimde en çok karşı olduğum şeydir. 25 yıldır bu ligdeyiz daha bu güne kadar Pazarspor kulübü küfürden dolayı ceza yememiştir. 25 yılda yanılmıyorsam 400-500 maç oynamışızdır başka şekilde ceza almışızdır belki ama küfür ne benim kitabımda yazar, nede bu stat da, yapan da en büyük tepkiyi benden görür geçmişte bunun örnekleri vardır. Bize yapılan küfürlere de tahammül göstermemiz mümkün değildir. Arkadaşlarımızda biraz sakin olabilirlerdi, tepkileri biraz ağır olmuş olabilir ama bu işinde peşini bırakmayacağız. Ben bir kez daha sporcu kardeşlerime teşekkür ediyorum geriye düştükleri maçı yine çevirmeyi başardılar, inanırsanız yaparsınız demek ki inanıyorlar şu üç maçı da kazandığımızda diğer neticelere bakacağız. Sizlere de gelen az sayıda seyirciye de teşekkür ediyorum. Gönülden Pazarsporlulara, faklı bakanlara değil, gönülden Pazarsporlulara, gönüldaşlara teşekkür ediyorum, bizim taraftarımız bu kadar hakiki Pazarsporlu bu gün buraya gelen 300-400 kişi onlara teşekkür ediyorum. Bu stat daha dolu olmalıydı bu takım küme düşüyor, düştüğü zaman geri getirmesi çok zor binleri buraya toplasan getiremezsin. Örnekleri çoktur bu gün Kocaelispor 20.000 seyirciye oynuyor ligdeyken 1000 seyirci gitseydi küme düşmezdi. Bu yüzden taraftar’ın ama, keşke, fakat’a bakmadan takıma destek olması lazım. Başındaki Başkan’a yöneticisine hocasına sporcusuna bakmayacak Pazarspor’un armasına formasına bakacak. Bu anlamda gelenlere de çok teşekkür ediyorum. Sezon sonunda bulunduğumuz yer neresi olursa olsun bu ve başka konular dada çok önemli açıklamalarım olacak, tekrar herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

galeriiii

 

 

You may also like

Leave a Comment