SÜPER LİGLE GELİN

by Gökhan Telatar
128 okuma

Kuşadasındaki Süper lige yükselme finallerine giden Sultanlarımızı uğurladık. Süper lige yükselmek için yola koyulan Pazarspor Bayan Hentbol takımımız, Pazarspor kız kulesi restoranında düzenlenen gecede uğurlandı. Geceye İlçemiz parti başkanları, Sivil toplum örgütü temsilcileri Kulüp Başkanımız Hüseyin Yangın, yönetim kurulu üyelerimiz ve çok sayıda davetli katıldı.

Öte yandan teknik direktörümüz Fatma Badoğlu Hentbol takımımız için düzenlenen geceye gelirken trafik kazası geçirdi. Fatma Hocamıza bir kez daha çok geçmiş olsun diyoruz

Teknik direktörümüz Fatma Badoğlu gecede yaptığı konuşmasında,” Öncelikle buraya geçirdiğim kaza neticesinde, beni buraya sizlere kavuşturan Allahım’a şükürler olsun diyorum. İnşallah ligde üçüncü olarak gittiğimiz yükselme yarı final ve final müsabakalarından süper lige yükselerek döneceğimize inanıyoruz. Bu büyük camimamızın bize verdiği bu destekle bunu başaracağımıza inanıyoruz” dedi.

Başkanımız Hüseyin Yangın ise,” biz futbol takımıyız zaman, zaman farklı branşlar da katılımımız oldu ama ilk defa salon spor larında ciddi anlamda Hentbolda mücadele veriyoruz. Geçen yıl Malatya da yaşadığımız şampiyonluk ile bunu başarmıştık. İnşallah bu senede Hentbol da aynı başarıyı göstererek süper lige yükseleceklerine inanıyorum. İnşallah onlara gönlünce bir final ve başarı diliyorum. Yine bize katkılarını esirgemeyen, Çaykur Genel müdürümüz İmdat Sütlüoğlu, genel Müdür yardımcımız Süleyman Pınarbaş, daire başkanları ve çalışanlarına, salon sporlarından sorumlu yönetici kardeşlerimiz  Zuhal Üst, İzmir den Menderes Tekstile, şahsi destekleri olan Kadir Yurtseven arkadaşımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

 VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

 

FOTO-GALERİ223

You may also like

Leave a Comment