SULTANLARIMIZ YALIKAVAK’A HAZIRLANIYOR

by Gökhan Telatar
114 okuma

Geride kalan haftada Genç Uşak spor kulübünün maça gelmemesi nedeni ile hükmen galip olarak iki puanı alan takımımız Yalı kavak maçının hazırlıklarını sürdürmekte.

Bu haftada Yıldızlar müsabakaları nedeni ile maç yapmayacak takımımız 17 Araklık Pazar günü Muğla deplasmanında Yalı Kavak ile karşılaşacak.

Takım Sorumlu Yöneticisi Kemal Bekiroğlu,”Geçen hafta maça iyi hazırlanmıştık. ama Genç Uşak kulübünün maçtan bir gün önce gelmeyeceklerini federasyona bildirmeleri nedeni ile hükmen galip gelip iki puanı hanemize yazdırdık. Bu haftada Yıldızlar müsabakaları nedeni ile maç oynanmayacak. Bu ara bizim için de iyi oldu omuzunda çıkık ve yırtık bulunan son transferimiz Brigitte Linda’nın tedavisini yapıyoruz. Bu süredede maça en iyi şekilde hazırlanacağız dedi.

YILDIZ TAKIMIMIZ BURSA DA

Diğer taraftan yarın başlayacak Yıldızlar ligi maçları için takımımızda Dün akşam Pazar dan hareket ile Bursaya gitti. Pazar gününe kadar Bursada olacak takımımız burada 5 müsabakaya çıkacak. Yıldızlar liginde alınan puanlarda 1.ligdeki takımımızın puanlarına eklenecek. Takımımızın bursada oynayacağı maçlar aşağıda çıkarılmıştır. Bursa ve civarındaki tüm hemşerilerimizi spor severleri takımımılz beraber olmaya bekliyoruz.

06.12.2017 / 14.00  ATICILAR ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU – OSMANGAZI BURSA – ARTSAM – PAZARSPOR

*****************

07.12.2017 / 15.00  ATICILAR ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU – OSMANGAZI BURSA – ELAZIĞI SK – PAZARSPOR

*******************

08.12.2017 / 17.00  MUDANYA SPOR SALONU  – MUDANYA BURSA  PAZARSPOR – BANDIRMASPOR

********************

09.12.2017  / 19.00 ATICILAR ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU – OSMANGAZI BURSA – METROPOL – PAZARSPOR

**********************

10.12.2017  /  10.00 MUDANYA SPOR SALONU – MUDANYA BURSA KEMALPAŞA – PAZARSPOR

 

You may also like

Leave a Comment