SULTANLARA BİR SPONSOR DAHA

by Gökhan Telatar
269 okuma

Pazarspor Bayan Hentbol takımımıza bir destekçi daha geldi. Türkiye Hentbol Federasyonu 1. Liginde mücadele veren Pazarspor Bayan Hentbol takımımıza Egeden den bir destekçi daha geldi, Soylu Grup Sultanlarımıza sponsor oldu. Pazarspor salon sporlarından sorumlu yönetim kurulu üyemiz Zuhal Üst’ün girişimleri ile Soylu grup sahibi Levent Soylu Bayan Hentbol takımımıza destek verdi. Başkanımız Hüseyin Yangın, Şeker Bank Ege bölge Müdürü Hüseyin Üst ile beraber Levent Soyluyu ziyaret ederek 35 numaralı forma hediye ettiler.

Aynı zamanda Mauritius fahri konsolosu ve Ekopons Madencilik A.Ş Başkanı olan Levent Soylu,”Pazarspor gibi futbolun yanında farklı branşlarda da spor’a hizmet veren güzide bir kulübün, salon sporlarından bayan hentbol takımına destek olmayı ilgi ve memnuniyetle karşıladım. Hayırlı olması dileklerimle emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Başkanımız Hüseyin Yangın,” Levent Soylu Bey’e ve Soylu grup’a katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Onları aramızda ve destekçimiz olarak görmek bizleri de çok mutlu etti her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

20141024_160708

20141024_160656

You may also like

Leave a Comment