SULTANLAR ZİRVE İÇİN SAMSUN’U KONUK EDİYOR.

by Gökhan Telatar
132 okuma

Bu yıl iyi bir çıkış yakalayan ve sıralamada ilk sıralarda yer alan Sultanlarımız Cumartesi günü sahasında Samsun ekibi ile karşılaşacak.

Zirve takipçisi rakiplerimizden Olan Samsun Gençlik Spor kulübü maçı mutlaka kazanmamız gereken çok önemli bir müsabaka. Kazanmamız halinde rakibimiz ile puan farkını açıp zirvede biraz daha rahatlayacağız. Takımımız haftaya girilirken Kastamonu ekibinin ardından 2. sırada yer almakta.

Geçen haftaki Bodrum galibiyetinin ardından hazırlıklarına aralıksız devam eden Sultanlarımızda moral, motivasyon yerinde.

Takımdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Kemal Bekiroğlu,”bu hafta sonu Cumartesi günü bizi çok zorlu bir müsabaka bekliyor. Samsun Gençlik Spor Kulübü puan sıralamasında bir puan ardımızdan gelen rakiplerimizden. Kazanmamız halinde avantajlı konuma geçeceğiz. İlk yarının son iki haftasındayız bu hafta sahamızda Samsun sonrasındada Bursa ekibi ile oynayıp ilk yarıyı tamamlayacağız. Hedefimiz iki maçıda kazanarak sıralamadaki yerimizi korumak. Takımımız Fatma hocamız idaresinde çok iyi çalışıyor galibiyet ile ayrılacağımıza inancımız tam. Bu zorlu müsabakada taraftarımızın desteğinede çok ihtiyacımız var, onların türbinden vereceği destekle gücümüz dahada artacaktır. Bu yönde Cumartesi günü saat:13.00’da tüm spor severleri Ardeşen Gençlik spor müdürlüğü spor salonuna bekliyoruz.

PAZARSPOR – SAMSUN GSK

23 ARALIK 2017 CUMARTESİ

13.00

ARDEŞEN GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ SPOR SALONU

 

You may also like

Leave a Comment