SULTANLAR YUVAYA DÖNÜYOR!!! SÜPER LİG İÇİN HAYDE SALONA!!!

by Gökhan Telatar
123 okuma

Yaklaşık iki sezondur Pazar Mehmet Akif Pirim Spor salonundaki yenileme çalışmaları nedeni ile maçlarını Ardeşen de oynayan Sultanlar Bu hafta maçını Pazarda oynayacak.

Spor salonumuzdaki çalışmaların tamamlanmasının ardından ilk maç bu hafta oynanacak. Sultanlar Pazar günü taraftarının huzuruna Süper lig için Final değerinde bir maç ile çıkacak. Pazar günü saat 13.00′ da Borum Yalıkavak takımı ile karşılaşacak takımımız kazanması halinde süper ligin kapısından adımını atacak.

Bu sene süper lige ilk üç sıraya giren takımlar direk olarak çıkacak. Pazar’ın sultanları sıralamada 2.sırada yer almakta. Bitime sadece üç maç kaldı ve takımımız bu maçı kazanması halinde çok büyük ihtimalle Süper lige yükselecek. Hem salondaki ilk maç, hemde Sultanları Süper lige taşıyacağımız bu önemli final maçında hayden herkes türbine. Yedisinden Yetmişine tüm spor severleri salona çoşkuyu hep beraber yaşamaya, takımımıza destek olmaya bekliyoruz.

PAZARSPOR-YALIKAVAK 15 NİSAN PAZAR GÜNÜ SAAT:13.OO PAZAR MEHMET AKİF PİRİM SPOR SALONU

Teknik direktörümüz Fatma Badoğlu:artık yolun sonuna yaklaştık ve yolun sonunda Süper lig görünüyor. Bu hafta kazanmamız halinde Süper lige çıkma şansımız çok yüksek. Alacağımız galibiyet ile kapıdan içeri adımımızı atacaz ve geriye sadece içeri süzülmek kalacak. Bu Final gibi maçta Pazarda, Sultan Sarayında oynayacaz ve mutlak taraftar desteğine ihtiyacımız var. Haydi herkes salona ve tam desteğe” dedi…

You may also like

Leave a Comment