SULTANLAR DEPLASMAN DA YALIKAVAK’I DEVİRDİ 26-27

by Gökhan Telatar
265 okuma

Pazarspor’un sultanları deplasmanda oynadığı müsabakada Yalıkavak’ı 26-27’lik skor ile yendi.

Başından sonuna kadar çekişmeli ve heyecanlı geçen maçı son dakika golü ile aldık. Maç boyunca başa, baş geçen karşılaşmada bi rakip bir biz öne geçtik. Son dakikaya beraberlik ile girilirken atak sırası bizde idi. Bu noktada mola alan takımımız taktiksel atışı gole çevirip kalan saniyeler dede oyunu tutunca karşılaşma 27-26 üstünlüğümüz ile tamamlandı. Karşılaşmanın ilk yarısıda 13-13 beraberlik ile sonuçlanırken müsabakayı izleyen tüm taraftarlarda çok güzel ve heyecanlı bir maç izlediklerini dile getirdiler.

Teknik Direktör’ümüz Fatma Badoğlu; çok güzel bir maç oldu, anlatılması zor yaşanması izlenmesi gereken, hentbol adınada güzel bir karşılaşma oldu. Sürekli heyecan vardı ve hep başa, baş geçti. sıralamadaki önmemli rakiplerimizden birini yenmek ve iki puan almak hepimizi çok mutlu etti. Her geçen gün daha iyi bir takım oluyoruz, takım olarak oynadığımızda daha güçlüyüz ve böyle oynarsak süper ligde güzel işler yaparız. Tüm sporcularımı verdikleri üst düzey mücadeleden dolayı tebrik ediyor alınlarından öpüyorum ve herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan’ımız Hüseyin Yangın maç yorumun da,” Bodrum Yalıkavak.
4 yabancı sporcu ile oynuyorlar. Gelgitli maç oldu. İlk yarı 2 sayı öne geçtik, 3 sayı geri düştük ama devreyi 13-13 berabere bitirdik.
İkinci yarının başında 16-13 yaptık, sonrasında 17-16 gerindüştük.
Son 10 dakikaya 24-22 geriden girdik, 25-25 sonrası 26-26 yı bulduk.Bu sefer son saniyelerde teknik ekip molayı aldı. Son hucumu sayı yapınca maçta bizim oldu.
Çok teke tek sayı kaçırdık, pivotumuz 40. Dakikada kırmızı kartla oyun dışı kaldı.
Sultanlarımızı tebrik ederim. Hemşerimiz Remzi Ergün namı diğer Laz Remzi takımımızla sürekli ilgilendi, ulaşım, otel, maç sonu yemek , velhasıl her şeyi ile.
Kendisine tüm desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

You may also like

Leave a Comment