SULTANLAR YALIKAVAK’I DA YENDİ 33-24

by Gökhan Telatar
107 okuma

Bu gün Ardeşen Meslek Yüksek Okulu Spor Salonunda Muğla Yalıkavak ekibi ile karşılaşan Sultanlarımız çok çekişmeli geçen maçı son bölümlerde kopararak farklı kazandı.

Maça her iki takımda iyi başladı oyunun ilk yarısı sezonun en iyi maçlarından birine sahne oldu. Sürekli başa, baş giden ilk yarıyı Yalıkavak bir sayı far ile  14-15 önde kapattı. Maçın ikinci yarısının ilk on dakikası da aynı heyecanla devam etti, son yirmi dakikalık bölümde kondisyonu ile fark yaratan sultanlarımız oyunun kontrolünü eline alarak farkı açmaya başladı. Son on dakikada Yalıkavak farkın açılmaya başlaması ile oyundan kopunca Pazar’ın Sultanları karşılaşmayı 33-24’lük skor ve 9 sayı fark ile kazanmayı başardı.

Teknik direktörümüz Fatma Badoğlu,”her iki takım adına da güzel bir maç oldu. Yalıkavak devre arası yaptığı transferler ile kadrosunu güçlendirmişti. Bizim için önemli ve kazanmamız gereken bir maçtı. İlk yarı müsabaka denk geçse de ikinci yarı ağırlığımızı koyarak kazanmayı başardık. Tüm oyuncularımı verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum ancak artık bu maç geride kaldı, hedefimize ulaşabilmek için önümüzde daha zorlu ve daha önemli maçlar var onlara konsantre olup yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 

You may also like

Leave a Comment