SULTANLAR SAHASINDA KASTAMONU GSK İLE OYNAYACAK

by Gökhan Telatar
126 okuma

Hentbol 1.lig Bayanlar da son beş haftaya girilirken Pazar’ın Sultanları Paar günü sahasında Kastamonu GSK ile karşılaşacak.

Hentbolda sezonun bitimine beş hafta kalırken bir haftayı Bay olarak geçirecek olan Sultanlar alt sıradaki rakipleri ile arasında dört puan farkla 2. sırada yer almakta. İlk Üç sıraya giren takımların direk olarak Bayanlar Süper ligine yükseleceği sezonda avantajını kaybetmemek için dört maçın, dördünüde kazanarak yoluna devam etmek için sıkı çalışıyor.

Bu kapsamda Pazar günü saat 13.00’da oynanacak müsabakanın hazırlıkları takımımızda aralıksız devam etmekte.

Teknik Direktör Fatma Badoğlu,”artık sona yaklaşıyoruz. Sezonun bitimine beş hafta kaldı ancak biz bir haftayı bay olarak geçireceğimizden dört maçımız var. rakiplerimizle aramızda şu an dört puan var ancak Süper lige çıkmak istiyorsak kalan dört maçımızın dördünüde kazanmamız gerekiyor. Bu sene hedefimize ulaşacağımıza takım olarak inancımız tam ve sonsuz. İnşallah son maçlarımızıda salonun bitmesi ile beraber Pazar da taraftarımız önünde oynayıp hedefimize ulaşacağı. Bu haftaki maçımızada tüm spor severleri bekliyoruz. Bizleri türbinde yanlız bırakmasınlar” dedi.

PAZARSPOR – KASTAMONU GSK

YER: ARDEŞEN GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ SALONU

TARİH: 01.04.2018  PAZAR

SAAT:13.00

You may also like

Leave a Comment