SULTANLAR MAÇA HAZIR

by Gökhan Telatar
116 okuma

Pazarspor bayan hentbol takımı yarın oynayacağı İstanbul Emniyet Gücü maçının hazırlıklarını tamamladı. Sultanlarımız Bu akşam yaptığı son çalışmanın ardından yarın 12.00 daki maçın başlama saatini beklemeye başladı. Pazarspor teknik direktörü Fatma Badoğlu,” geçen yılki ile bu yıl ki takımımız arasında büyük fark var. Bu yıl profesyonelleştik ve transferlerimiz var. Bu yıl ilk önce play-of ardından da Süper lig mücadelesi vereceğiz. Yarın da ilk maçımızda ligin güçlü ekiplerinden İstanbulspor ile oynayacağız. Maça ve sezona çok iyi hazırlandık her hangi bir sakatlığımız yok. Pazar halkı sporu bilen ve bir spor şehri bu anlam dada yarın oynayacağımız İstanbul Emniyet gücü maçında tüm vatandaşlarımızı türbinlere desteğe bekliyoruz” dedi.

Bayan hentbol takım sorumlusu Ahmet Topaloğlu ise, hedeflerinin zirve olduğunu belirterek, ”Bu yıl hentbolda 2. sezonumuz. Acemilik devresini atlatmış durumdayız. Çok iyi transferler yaptık. Bu yıl zirveye oynayacağız. Bunu da başaracak güce sahibiz” dedi.

Topaloğlu, yarınki karşılaşmada taraftarları yanlarında görmek istediklerini ve takımlarını desteklemeye beklediklerini söyledi.

TÜM RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

You may also like

Leave a Comment