SULTANLAR KAZANMAYA DEVAM EDİYOR.

by Gökhan Telatar
127 okuma

Pazarspor’umuzun Bayan Hentbol takımı Bu günde sahasında Akhisar’ı faklı yendi. Bu galibiyet ile takımımız son üç haftadır kazanmaya devam ediyor. İlk hafta sahamızda Kastamonu Arsam’a yenilen takımımız ardından Deplasmanda Elazığ’ı içerde Bandırmaspor’u yenmişti. Bu günde Akhisar BLD spor’u konuk eden takımımız sahadan 37-22’lik skor ile galip ayrıldı.

Maç’a ilk dakikalardan itibaren ağırlığını koyan takımımız oyunun tamamında kontrolü elinde tutan taraftı. İlk dakikalardan itibaren öne geçen ve farkı giderek açan Sultanlar devreye 21-14 önde girdi. İkinci yarı dada kotrollü oyununa devam eden takımımız sahadan 37-14, 15 sayı fark ile galip ayrıldı.

Teknik Direktörümüz Fatma Badoğlu;sezonun ilk maçında istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık ve malüp olduk. ardından takımımız ve sistemimiz her geçen hafta yerine oturmaya başladı. Elazığ, Bandırma ve Akhisar galibiyetleri ilede moralimiz yerine gelirken emin adımlar ile yolumuza devam ediyoruz. Haftayada İzmir deplasmanında Kemalpaşa Ata Gençlik Spor ile oynayacağız, dedi.

Takımımız dört haftada üç galibiyet ve topladığı 6 puan ile sıralamada 3. sırada yer almakta.

You may also like

Leave a Comment