SULTANLAR KASTAMONUDA YENİLDİ 23-22

by Gökhan Telatar
119 okuma
Pazarsporumuzun sultanlarıda Kastamonuda son dakika golü ile mağlup oldu. Karşılaşmanın son dakikasına kadar çekişmeli geçen ve geriden gelsede maçtan kopmayan sultanlar maçın son dakikasına beraberlikle girdi. 22-22 beraberlikle girilen maçın son saniyelerinde geliştirdiğimiz atakta oyuncumuza yapılan faul neticesinde 7 metre atışımız verilmezken dönen topta yediğimiz gol ile maç 23-22 sona erdi.
Kastamonuda maçı takip eden Başkanımız Hüseyin Yangın; Ligin favori gösterilen takımlarından birisi ile Kastamonuda takım (Ankara Pasifik takımı) son bölümde beraberliği yakaladık. ancak hakemler net 7 metre atışını vermeyerek öne geçmemizi engellemekle beraber daha bir çok tartışmalı karar verdiler. sakatlıklar nedeni ile sadece tek yedek oyuncu ile oynadık. Kamerundan gelecek olan oyuncular ile ligin iddialı takımlarından biri oluruz dedi.
Teknik direktörümüz Fatma Badoğlu ise,” Kastamonuya sakatlıklarımız ve eksiklerimiz nedeni ile çok eksik gittik sadece tek bir yedek oyuncumuz vardı ve dolayısıyla oyuncularımızı dinlendiremeden oynadık. maçı kazanabilirdik ama son dakikalarda verilmeyen yedi metremiz ve hakem faktörü ile mağlup olduk. Biz takım olarak bu yıl ligin güçlü ekiplerinden biriyiz. kısa sürede takıma katılmalarını beklediğimiz yabancı oyuncuların gelmesi ile şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olabileceğimizi söyleyebilirim” dedi.

You may also like

Leave a Comment