SULTANLAR İSTANBUL DA KAZANDI

by Gökhan Telatar
97 okuma

Pazarsporumuzun Bayan Hentbol takımı İstanbul deplasmanından galibiyet ile dönüyor.
Bu gün İstanbul da 1453 Üsküdarspor ile karşılaşan takımımız iyi başladığı maçın ilk yarısını 11-21 önde tamamladı.
Maçın ikinci yarısında da üstünlüğü elinden bırakmayan Sultanlarımız sahadan 29-43′ lük skor ile galip ayrıldı.
İstanbulda oynanılan müsabakada Yönetim kurulu üyelerimiz ve taraftarlarımız aileleri ile beraber Sultanlarımıza desteklerini esirgemediler.

Teknik Direktörümüz Fatma Badoğlu maçın ardından değerlendirmesinde,”sakatlıklarımız olmasına rağmen maça çok iyi hazırlandık. tüm oyuncularım çok iyi mücadele ettiler, takım halinde tam bir uyum içersindeydik. hepsine mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Süper lig yolunda daha çok ve önemli maçlarımız var, sakatlarımızında takıma katılmaları ile daha iyi maçlar çıkaracağız. Bu sezon yönetim ve takım olarak süper ligi çok istiyoruz ve elde etmek için mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Takım yöneticisi Kemal Bekiroğlu,”Hafta içi yaptığımız sıkı çalışmaların meyvesini Üsküdar deplasmanında alduk. Fatma Hocamızı ve tüm oyuncularımızı verdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. İstanbul deplasmanında bizilerle beraber olan ve bizleri ağırlayan Pazarlılar Birliği Derneğine ve eski yöneticilerimden Ekre Azaklıya, yine bizleri yanlız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

You may also like

Leave a Comment