SULTANLAR İSTANBUL DADA FARK ATTI 28-49

by Gökhan Telatar
136 okuma

Bu gün İstanbul Deplasmanında yeni Mahalle 1923 takımı ile karşılaşan Sultanlar yine farklı galibiyet elde ettiler.

Özellikle genç oyuncuların süre aldığı ve bol gol ettıkları maçta İstanbullu hemşehrilerimize güzel bir galibiyet sevinci yaşattılar. Maçın ilk dakikalarından itibaren maçö ağırlığını ve üstüblüğünü koyan Sultanlar her geçen dakika farkı arttırarak oyunu forse ettiler. İlk dakikalardan itibaren farkın açılması ile Fatma hocamızda genç oyunculara ağırlık verdi. İlk yarı Sultanların 11-20 üstünlüğü ile tamamlandı.

İkinci yarıda tamamen gençlere yer veren takımımızda özellikler alt yapıdan yeni yetişen ve gelecek vaat eden İremcan İnce ve Bilge Birben attıkları goler ve oynadıkları oyun ile beğeni topladılar. Süper lig hedefine bir adımdaha yaklaşan takımımız sahadan 28-49 21 sayı farkla galip ayrıldılar. Sezonun bitimine 4 hafta kalırken Sultanlar alt sıradaki rakiplerine 4 puan farkla 2. sıradaki yerini korudu.

Bu gün oynanılan maçın ardından İstanbul Pazarlılar Derneği Başkan’ı İbrahim Karabekir tarafından Takımımız dernekte ağırlanarak yemek ikramında bulunuldu. Desteklerinden dolayı İstanbul Pazarlılar derneğine ve Başkan İbrahim Karabekir’e teşekkür ediyoruz.

Sultanlar önümüzdeki hafta 1 Nisan Pazar günü sahasında Kastamonu Gençlik spor ile karşılaşacak.

PAZARSPORUMUZDA: İREMCAN:10 , BİLGE: 8, FİGEN: 8 , MELEK: 6 , AYŞE: 4 , ELİF: 4 , TUĞBA: 2 , SONGÜL: 2 , NAJA: 2 , POLİ: 2 , SEDEN: 1 ÇİĞDEM VE HONORE SAYI İLE OYNADILAR.

You may also like

Leave a Comment