SULTANLAR FARKLI KAZANDI; PLAY-OFF DALAR

by Gökhan Telatar
116 okuma

Pazarspor bayan Hentbol takımımız sezonun son maçında Adana Şakir Paşa ekibini faklı yenerken Play-off lara kaldı.

Son maçta sahasında Adana Şakir Paşa Halk Eğitim Merkezi ekibini konuk eden sultanlarımız başından sonuna kadar üstün olduğu müsabakanın ilk yarısını 12-8 önde kapattı. İkinci yarıda oldukça iyi performans sergileyen ve oyunun son bölümlerinde genç oyunculara yer veren ekibimiz sahadan 29-17’lik skor ile galip ayrıldılar.

Pazarspor Salon Sporları Sorumlusu Zuhal Üst,” sezonu istediğimiz ve beklediğimiz düzeyde geçiremesek de son maçlarda alınan galibiyetler ile Play-off lara kalmayı başardık. Emeği geçenleri ve sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.

Hentbol takım sorumlusu Ahmet Topaloğlu,” ilk yarısını kötü geçirdiğimiz sezonun ikinci yarısında imkanlarımız dahilin de yaptıklarımızla ligde tutunup Play-Offlara kalmayı başardık. Önümüzdeki günlerde nerede ve ne zaman oynanacağı belli olacak olan Play-Off lar dada elimizden geleni yapacağız” dedi.

Teknik Direktör Hüsnü Kemal Durak” sıkıntılı dönemde başladığımız sezonun ikinci yarısında elimizdeki kadromuz ile gerekli mücadelemizi takım olarak yaparak ligde kalıp Play-off’a kalmayı başardık. Öncelikle tüm oyuncularımızı gayretlerinden dolayı kutluyorum ve bizden ilgilerini esirgemeyen Yönetimimize taraftarımıza teşekkür ediyorum. Play-offlar oldukça zorlu geçecek ama takım olarak tüm gücümüzle mücadelemizi vereceğiz” dedi.

FOTO-GALERİ44b2

14414_10206041311061372_1058203989129606295_n

You may also like

Leave a Comment