SULTANLAR BU HAFTA ELAZIĞ’I KONUK EDİYOR

by Gökhan Telatar
106 okuma

Geçen hafta deplasmanda Lider Kastamonu ile çekişmeli geçen bir müsabakada son saniyede galibiyeti kaçırarak berabere kalan Sultanlarımız Bu hafta sahasında Elazığ sosyal yardımlaşma SK ile karşılaşacak.

Sıralamada 2. sırada yer alan Sultanlar Süper lig için emin adımlar ile yoluna devam etmekte.Teknik Direktörümüz Fatma Badoğlu,” sezonun ikinci yarısına Kastamonu artsam beraberliği ile başladık. İyi mücadele ettiğimiz karşılaşmada son saniyede kaçırdığımız yedi metre atışıyla berabere kalara galibiyeti kaçırdık. 2. sıradayız ve zirve mücadelesi ile beraber süper lig hedefimize ilerliyoruz.

Bu hafta Elazığsosyal yardımlaşma SK ile oynayacağız. Takımımız hafta başında çalışmalarına başladı. Artık her maçımız bir final. Pazar günü Ardeşende oynayacağımız bu çok önemli maçta Tüm camiamızı ve spor sever taraftarlarımızı türbinlerde takımımızı desteklerken görmek istiyoruz. Kızlarımıza inanıyor ve sonuna kadar güveniyoruz taraftarımızında desteği ile inşallah bu haftada galip gelmek için mücadele edeceğiz” dedi.

 

PAZARSPOR – ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK

TARİH: 4 ŞUBAT PAZAR

SAAT: 11.00

SALON: ARDEŞEN GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ SPOR SALONU

 

You may also like

Leave a Comment