SULTANLAR ANKARA DA KAZANDI

by Gökhan Telatar
146 okuma

Pazarspor’un Sultanları bu gün Ankara da oynadıkları müsabaka da Çankaya Eğitim Gençlik’i yenerek haftayı iki puan ile kapattı.

Türkiye Hentbol Federasyonu Bayanlar 1. liginde geçen hafta maç oynanmaz iken takımımız bu hafta Ankara deplasmanında Çankaya Eğitim Gençlik takımı ile karşılaştı. Başından sonuna kadar heye canlı ve çekişmeli geçen maçın ilk yarısı takımımızın 9-10 üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci yarıdada devam eden çekişmeli mücadelede bik konuk ekip bir biz öne geçtik. Son bölümde üstünlüğü sağlayan takımımız sahadan 21-22 üstün ayrılarak Ankara deplasmanın dan galibiyet ile dönüyor. Takımımız haftaya sahasında Yeni mahalle 1923 Hentbol takımı ile karşılaşacak.

 Genel sekreterimiz Doğan İnce,” Sultanlarımızı aldıkları bu güzel galibiyet için canı gönülden tebrik ediyoruz. Ayrıca takımımızın Ankara deplasmanında yanlarında bulunan maddi ve manevi desteklerini eksik etmeyen Ankara Pazarlılar Derneği Başkanı Selahattin Bal ve Yönetim Kuruluna, Hayrettin Kadıoğlu’na, Gürsel Alnıaçık’a, Tusuf ve Ali Parlak’a teşekkür ediyoruz.

You may also like

Leave a Comment