SPOR TOTODAN DESTEK

by Gökhan Telatar
97 okuma

Kulübümüze destek ve katkı amacı ile başlatılan çalışmalar çerçevesinde İstanbul Milletvekili ve Rize Milletvekili adayı genel kurul üyemiz Sayı Dr. Osman Aşkın Bak ın da destek ve gayretleri ile SPOR TOTO Teşkilat başkanlığı ile önümüzdeki sezon için reklam ve sponsorluk anlaşması dün Ankara da Başkanımız Hüseyin Yangın ın katıldığı törende Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Spor Genel Müdürü Sayın Ömer Altunsoy ile birlikte imzalandı. 

İmza törenin sonrasında Spor Toto Teşkilat Başkanı M. Muharrem Kasapoğlu yaptığı konuşmada özellikle Pazarspor gibi kendi kapasitelerinin ve konumlarının çok, çok üstünde faaliyetlerde bulunan ve Spor Toto 2.liginde yıllardır başarı ile bölgesini temsil ederken Akademi liglerinde onlarca sporcuya emek veren, hentbol ve Basketbolda da önemli hizmetler yapan Pazarsor kulübüne destek olmaktan kurum ve şahsım olarak büyük mutluluk duyuyorum ve Pazarspora önümüzdeki sezonda tüm branşlar da başarılar diliyorum dedi. 

IMG-20150528-WA0002

Kulüp Başkanımız Hüseyin Yangında tören sonrasında yaptığı konuşma ile Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğluna ve  Spor Toto Teşkilat Başkanlığına ve Gençlik ve Spor Bakanlığına bu önemli destekleri için teşekkür ederken bu desteğe bundan öncede olduğu gibi layık olmaya çalışacaklarını  ve Türk sporuna yeni yetenekler kazandıracaklarını söyledi.

11041188_1391936754465921_3748117053162025444_n

Başkanımız konuşmasının devamında Bu desteğin alınmasında emeği geçen ve gayret gösteren İstanbul Milletvekili ve Rize Milletvekili adayı Dr. Osman Aşkın Bak ada özellikle teşekkür ederken kendisine minnettar olduklarını belirtti. Yangın” Sayın Osman Aşkın Bak ın siyasete atılmadan öncede Pazarsporun her zaman yanında olduğunu anımsatarak bundan öncede gerek stadyumumuzun büyütülüp yenilenmesi, Antrenman sahaları yapımı için Orman genel Müdürlüğünde yer kiralanması ve daha önce yine Spor Toto Teşkilat Başkanlığından  alınan sponsorluk destekleri için  çok önemli çalışmalar yaptığını belirterek kendisine ayrıca teşekkür etti”

You may also like

Leave a Comment