SONA DOĞRU ANKARA’DAYIZ

by Gökhan Telatar
148 okuma

Sezonun bitimine iki hafta kala Kaçkar’ın Mavi Şahinleri Ankara deplasmanında Altındağ BLD spor ile karşılaşacak.

Ligin sonuna gelinirken geriye sadece iki hafta kaldı Bu hafta deplasmanda Altındağ ile oynayacak olan Şahinler haftaya sahamızda Kızılcabölük müsabakası ile sezonu tamamlayacak. Bu yıl oldukça heyecanlı bir sezon geçirirken bilindiği üzere ilk yarıyı düşme hattının beş puan gerisinde tamamlamıştık. İkinci yarıya içerde oynadığımız iki müsabakadanda beklediğimiz neticeleri alamayınca tüm camiada endişe ve soru işaretleri boy gösterirken. Kamu oyundada düşer gözlem ve söylemleri yapılmaktaydı. Yapılan olağan üstü genel kurul ile gelen yeni yönetim, gidenlerin ardından gelen oyuncular ve yeni bir teknik ekiple yaralarını savıp yeniden uçmaya başlayan Şahinler ligin boyu biraz daha uzun olsa neredeyse zirveye konacak efsane bir çıkış ile tecrübesini konuşturdu.

Biz buraya dün gelmedikki bu gün gidelim dile kolay 30 yıldır profesyonel liglerde yer almanın tecrübesi ile Başkan Hüseyin Yangın’ın önderliğinde yine lige damga vurarak 2018-2019 sezonunun sonuna yaklaşmıştır.

Bu yıl İstanbuldaki hemşerilerimiz ile sık buluşmalar yaşanmışken ilk ve son kezde Ankara’daki hemşerilerimiz ile Pazar günü buluşmak istiyoruz. Pazar günü saat 15.30’da Ankara Altındağ’da Aktepe stadına tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. Pazar günü kimseye söz vermeyin memleket havasını size getiriyoruz. Karşılaşmayı Aydın bölgesinden Akif Abdurrahman Morca yönetecek.

ALTINDAĞ BLD SPOR – PAZARSPOR

28 NİSAN PAZAR GÜNÜ

SAAT 15.30

AKTEPE STADI – ALTINDAĞ

You may also like

Leave a Comment