SEZON YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELİNDİ

by Gökhan Telatar
102 okuma

Pazarspor sezonun başlamasına bir hafta kala, sezon yemeğinde bir araya geldi.

Dün oynanılan hazırlık maçının ardından Deniz Konak da Başkan Hüseyin Yangın’ın ikramında düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Ahmet Basa, Başkan Hüseyin Yangın Gençlik Spor Müdüresi Handan Sümer, Yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip, futbolcular ve taraftarları temsilen en duyarlı, en sadık taraftar Ramazan Dursun katıldı.

Ramazan Dursun, davet edildiği için çok mutlu olduğunu inşallah başarılı ve güzel bir sezon geçiririz dedi.

Kaptan Ercan Güneri,” iyi bir takım olmak için çok çalışıyoruz. İnşallah geçen yıl yaşananları camiaya unutturup başarılı bir sezon geçirip yeniden ikinci lige döneriz. Bu hedefimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağız dedi.

Başkanımız Hüseyin Yangın ülkemizin son dönemde yaşadığı olaylar nedeni ile mütevazi bir yemek ile sezonu açalım dedik. Demokrasinin kazandığı 15 Temmuzda yaşananları inşallah bir daha yaşamayız. Can siperane savaşan şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. Ülkemize en kısa zamanda huzurun gelmesini yüce Allahtan diliyoruz. Geçen yıl kötü bir sezon yaşadık bunun tek sorumlusunun ben olduğumu üzerine basa, basa bir kez daha söylüyorum. Bazı basın mesuplarının benim konuşmalarımdan mana çıkararak beni kişilerle karşı karşıya getirme çabaları beni son derece üzüyor. Biz kimse ile kavga etme çabasında olan kişiler değiliz. Bizim tek amacımız Pazarsporun başarısıdır. Bu anlamda da serzenişte bulunmak en doğal hakkımızdır. Bir kez daha söylüyorum ki bizim tek derdimiz Pazarsporun başarısıdır. Şimdi geldiğimiz konumda da amacımız yeniden üçüncü lige çıkmak olacaktır. Neden olmasın 18 tane kulüp bu amaç için mücadele verecek, biz de bunlardan biriyiz, biz de biraz daha fazla tecrübede vardır uzun yıllardır bu liglerdeyiz. Yeni teknik ekibimiz ve sporcularımızın sahada verecekleri mücadele bize bir üst ligi getirecektir. Bu çok da zor bir şey değil, bu doğrultu dada bu güne kadar üzerimize düşeni yaptık. Sezon başlayana kadar da ufak tefek eksikliklerimizi gidereceğiz. Bundan sonrasını başaracak olan da sporcularımızdır, iyi bir takım olma, iyi bir arkadaşlık ortamı ile başarı yakalanabilir. Biz çıkıp daha birinci günden şampiyon olacağız diye bir iddiamız yok, beklentimiz temennimiz elbet de var ama bunu ortaya koyacak olan değerli sporcularımızdır. Onların sahadaki mücadeleleri istekleri arzularıdır. Bizde üzerimize düşeni bu güne kadar yaptık yine yapmaya devam edeceğiz. Bu yemekte taraftarları temsilen Ramaza arkadaşımızı buraya davet ettik, tüm taraftarlarımızı buraya davet etme imkanımız olmadığı için. İnşallah sezon sonunda da tüm Pazar halkını ağırlayacağımız bir yemek düzenleriz 2013 de olduğu gibi bunu da zaman gösterecek. Ben kazasız, belasız, sakatlıksız bir sezon diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Basa,” Geçen sene bir alt lige düştük ve üzüldük. İnşallah 2016-2017 sezonunda bir üst lige çıkacağımıza inanıyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

 

galeriiii-2

You may also like

Leave a Comment