ŞEVKİ HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ

by Gökhan Telatar
126 okuma

İki sezondur başarı ile takımımızın başında bulunan Şevki Tonyalı hocamız istifasını yönetime sundu.

Geçen yıl üstün başarı göstererek takımımız ile beraber şampiyon olarak ikinci lige yeniden çıkışımızda kendisi ve Yardımcı hocamız Selçuk Yıldırımkaya ve Kaleci Hocamız Kenan Sivrikaya ile beraber bu başarıda önemli pay sahibi olmuşlardır. Bu yılda ikinci ligde beraber olduğumuz hocamız son haftalarda alınan sonuçların ardından üç hafta önce yapmış olduğu istifası Başkanımız Hüseyin Yangın ve Yönetim kurulumuz tarafından kabul edilmeyip görevine devam ettirilmişti. Geride kalan üç hafta içersinde istenilen sonuçların alınmaması üzerine hocamız istifasını yenilemiş ve yönetim kurulu tarafından kabul edilmiştir.

Şevki Tonyalı hocamız hem futbolculuk hem de teknik direktörlük dönemlerinde Pazarspor da her göreve gelişinde özveriyle, içten, gayretle çalışmış, Pazarsporun başarısı için elinden gelen her şeyi yaparak gerçek bir Pazarsporlu olduğunu göstermiştir.

Şevki Tonyalı hocamız ile yollarımızın yine keşisebilmesi dileklerimizle kendisine ve Yardımcı hocamız Selçuk Yıldırımkayaya, Kaleci hocamız Özgür Ayalay’a Pazarspora vermiş olduğu hizmetler den dolayı teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz.

Yaşanan gelişme ile beraber Pazarspor yönetim kurulu takımın olumsuz gidişatından kurtulması ve ikinci yarıda daha güçlü bir Pazarsporu izlettirmek için çalışmalarına hız kazandırmıştır. Bu doğrultuda ikinci yarıda Yasin Çelik, Evren Erdeniz, Aydın İnanç, Ali Köse ve Selçuk Görmüş ile birlikte olunmayacağı sporcuların kendilerine tebliğ edilip isterlerse takım bulabilecekleri bildirilmiştir…

PAZARSPOR YÖNETİM KURULU

You may also like

Leave a Comment