ŞEVKİ HOCA İLE ANLAŞILDI

by Gökhan Telatar
99 okuma

Şevki Tonyalı hocamız ile yapılan görüşmeler neticesinde anlaşmaya varıldı.

Dün akşam toplanan yönetim kurulu ilk değerlendirmelerinin ardından Şevki Hoca ile görüşülmesi hususunda Futbol takımı İdari direktörü Hasan Balta’ya görüşme yapılması hususunda yetki vermişti.

Hasan Baltanın Şevki Tonyalı ile yaptığı görüşmeler neticesinde her konuda anlaşmaya varıldı. Kulüpte İmzasını atan hocamız ilk idmanına çıkıp takımla çalışmalara başladı.

Şevki Tonyalı,” İki yıl aradan sonra tekrar yuvaya dönmek güzel, iyi günde takım çağırdığında geliyorsak, kötü günde de teklif geldiğinde yok diyeceğimiz bir durum değil. Çok ağır bir yükün altına gireceğiz ama önemli olan, bu ağırlığı taşıyabilmek kamuoyunda iş işten geçti gibilerinden de düşünülebilir ancak ben o görüşte değilim. Yapacağımız çalışmalar ile ortaya koyacaklarımız ile başaracağımıza inancımız tamdır. Bunu yürekten ve inanarak söylüyorum, yaptığımız transfer çalışmaları, yapacağımız transferle yönetimimizin de ortaya koydukları ortadadır ve işin ciddiyetini göstermektedir. Bu koşullarda da elimizden ne geliyorsa yapacağız, kolaya herkes gelir, Pazarsporu layık olduğu yerde 2. Ligde tutmak için gerekeni yapıp var gücümüz ile çalışacağız. Lafta değil gerçekten inanarak bütünleşerek, birlik beraberli içersinde

hırsımızla çalışarak başaracağız. Ben futbolculuk kariyerimde de hep hırsımla çalıştım bu hırsı, inancı futbolcularımızın üzerine de oturta bilirsek neden olmasın diyorum. hırsımızı inancımızı da sahaya yansıttığımız halde de kısa zamanda düzlüğe çıkacağımıza inanıyorum” dedi.

DSC_0491

DSC_0494

You may also like

Leave a Comment