SAKARYA MEYDAN MUHAREBESİ PAZARSPOR’UN 0-2

by Gökhan Telatar
129 okuma

Pazarspor Sakaryada Göztepeyi iki gol üç puan ile geçti. Göztepenin sahasındaki bakım çalışmaları nedeni ile Sakaryada oynanılan müsabakada Pazarspor ikinci yarıda bulduğu gol iki gol ile üç puanı alan taraf oldu. Kardeş kulüp ilan ettiklerine karşılıklı destekleri ile 10.000’in üzerinde taraftarın baskısı ile oynanılan maçın ilk yarısında Pazarspor oyunu kontrol altında bulunduran ekipti. İlk yarı o-o eşitlik ile sona erdi. İkinci yarıda Pazarspor kontrollü oyunu ile beraber kontra ataklarla rakip kalede etkili olmaya başladı 60. Dakikada Rmazan’ın şutunu kaleci çıkardı. 70. Dakikada serbest vuruşta Serkanın ortasına iyi yükselen Ramazan kafa şutu ile Pazarspor’u 1-0 öne geçirdi. 86.dakikada Cabir’in pasında Salih maçın skorunu belirledi 2-0. Yolunda emin adımlar ile devam eden ekibimiz Zorlu deplasmanda Sakarya da Meydan muharebesinde Göztepeyi de üç puan geçti.

Hakemler: Mustafa Kürşat Filiz, Mehmet Vargün, Mustafa Çalışkan

Göztepe A.Ş:Oğuzhan, İsak(dk 79 Cihan), Sabutay, Hassan, Mustafa(dk 54 Enes), Umut, Burak, Samed(dk 67 Mustafa), Halil, Fatih, Ertuğrul

Pazarspor: Fethi, Hasan, Ramazan, Nuh, Aykut, Cabir, Serkan, Nezir,(dk 67 Emre) Uğur, Ahmet(dk 87 Taner), Burhan(dk 60 Salih)

Goller: dk 70 Ramazan, dk 86 Salih Pazarspor

FOTO-GALERİ55a

You may also like

Leave a Comment