ŞAHİNLERE RASİM ATABEY’DEN YEMEKLİ MORAL TAKVİYESİ

by Gökhan Telatar
206 okuma

Pazar Günü oynayacağı Yeşilyurt BLD maçının hazırlıklarına devam eden ekibimize önceki dönem Yönetim Kurulu uyelerimizden Rasim Atabey yemek ikramında bulundu.

Pazar Minerva Otelde yapılan yemekli organizasyona Belediye Başkanımız Ahmet Basa, Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Teknik Ekibimiz, Futbolcularımız iştirak etti.

Başkan’ımız Mustafa Taşkın Her zaman yanımızda bulunana ve desteklerini esirgemeyen Rasim Atabey’e teşekkür ediyoruz. Takımımız emin adımlar ile gidişatını sürdürürken dostlarımızı yanımızda görmek bizleri sevindiriyor. Kendisine ve bizleri yanlız bırakmayan Belediye Başkan’ımız Ahmet Basa’ya teşekkür ediyoruz’ dedi.

Rasim Atabey; Genç bir kadro ile Pazarsporumuz tarihinin başarılı sezonlarından birini daha yaşıyor. Yönetim, takım, taraftar ve halkımızın birlikteliği bu başarıyı hep beraber getiriyor. İnşallah bu çıkış devam edecek ve sezon sonu daha güzel başarılar gelecektir’ dedi.

Ahmet Basa; Bu sez takımımız gayet başarılı bir sezon geçiriyor.Takımımıza sonuna kadar güveniyoruz ve her zaman destekçisiyiz. İnşallah sezon sonu hedeflediğimiz yere ulaşıp iknci lige çıkacağız’ dedi

Kadir Kar; sezon başından itibaren kurduğumuz bir hayalimiz var ve o hayalin peşinde çalışmalarımızı ve mücadelemizi sürdürüyoruz. İnşallah sezon sonunda tüm camiamız ile beraber kavuşuruz. Desteklerinden ve bu güzel organızasyonundan dolayı Rasim beye ve her kese teşekkür ederiz’dedi.

 

 

You may also like

Leave a Comment