ŞAHİNLERDE VAN HAZIRLIKLARI

by Gökhan Telatar
118 okuma

Kaçkar’ın Şahinleri Pazar günü sahasında oynayacağı Van BŞB maçının hazırlıklarına kesintisiz devam ediyor. Takımımız yarın son çalışmasını hafif ter idmanı şeklinde yapıp hazırlıklarını tamamlayacak. Takımda Kart cezalıları Emrecan ve Mert Özkaptan görev alamayacaklar.

Futbol takım sorumlusu Musa Tafralı,”İlk yarıda yakaladığımız başarının ardından İkinci yarıda sergilediğimiz performans hepimizi üzdü son haftalarda en azından Play_OFF yarışı için elimizde bulunan fırsatlarıda değerlendiremedik, ancak halen daha yarışın içindeyiz. Son iki haftada kritik maçları olan rakiplerimizinde puan kaybedeceği inancında ve beklentisindeyiz. Biz iki maçımızıda kazanmak için hedefe kilitlendik ve bunuda başaracağız. Pazar günü saat 15.30’da yine tüm taraftarlarımızı türbinde takımımızı desteklerken görmek istiyoruz. Rizespor’un da maçının deplasmanda olması nedeni ile türbinleri daha fazla dolu göreceğimize inanıyoruz” dedi.

Teknik Direktör Selahaddin Dinçel,”ligin son haftalarına girdik. sezonun ilk yarısında yakaladığımız çıkışı ikinci yarıda sürdüremedik ve istediğimiz sonuçları alamayarak taraftarımızı, camiamızı ve kendimiz üzdük. Son iki haftaya girildiğinde işi zora soksakta Play_OFF yarışımız devam ediyor. Biz iki maçımızıda kazanıp rakiplerimizin yaşayacakları puan kayıplarını bekleyeceğiz. Kendi maçlarımızı kazanmak için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Takım ve ekip olarak son iki maçımızıda kazanacağımıza inancımız tam. Biz kazandıktan sonrada rakipleri bekleyip yarışın gidişatını göreceğiz” dedi.

Takım oyuncularımızdan Maksut Birben,” ilk yarıda çok iyi mücadeleler verip iyi bir çıkış yakaladık. Gönül isterdiki ikinci yarıdada bu başarıyı sürdürüp şampiyonlukla taçlandırmak ama olmadı, bazen kötü oynayıp istediğiniz sonuçları alamıyorsunuz. Bu sonuçlarlada taraftarlarımızı bizden beklentileri olanları üzdük. Şimdi kalan iki haftada kazanıp rakiplerimizi bekleyeceğiz” dedi.

Muhammed Emin Balcılar; sezonun son iki haftasına girdik, kalan iki maçımızı kazanmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz Play_OFF oynayabilmek için iki maçımızı kazanıp rakiplerin kayıp yaşamalarını beklemekten başka bir şey şimdilik elimizden gelmiyor. Takım olarak inançlıyız biz iki maçımızıda kazanacağız, biz nasıl kayıp yaşadıysak rakiplerimizde yaşayacaktır. Pazar günü sahamızda oynayacağımız zorlu maçta yine tüm taraftarlarımızı desteklerken görmek istiyoruz” dedi.

You may also like

Leave a Comment