ŞAHİNLER YÜKSEK UÇMAYA BAŞLADI

by Gökhan Telatar
118 okuma

Kaçkar’ın Şahinleri sahasında konuk ettiği Gölçükspor’u 3-1 mağlüp etti.

Maça ilk dakikadan itibaren baskılı ve iyi mücadele ile başlayan ekibimiz. 15. dakikada Mehmet Aytemiz ile 1-0 öne geçti. Bu dakikada Ceza alanı içersinde yaptığı baskı neticesinde topu rakibinden söken Aytemiz kaleci ile karşı, karşıya kaldığı pozisyonda palese vuruşu ile topu ağlara yolayarak Şahinleri 1-0 öne geçirdi.

Golün ardındanda baskılı oyununu sürdüren ekibimiz Can, Şeyhmus ve Onur ile gol denemelerinden sonuç alamayınca ilk yarı 1-0 üstünlüğümüz ile sona erdi. İkinci yarı dada etkili oyununu sürdüren Şahinler. 54. dakikada Onur Civelek’in golü ile farkı ikiye çıkarı. 2-0 dan sonra Aytemiz ve Eray ile müsait pozisyonları değerlendiremedik. 88. dakikada Gölcükspor serbest vuruştan farkı bire indirdi. bu dakikalarda takımımız biraz bocalasada son dakikaya kadar mücadelesine devam etti. 90+3. dakikada önde baskısını sürdüren Can Vural kaptığı topu ağlara yollayarak santrası yapılmayan gol ile maçın skorunu belirledi 3-1.

Hakemler; Celal Bayraklı, Özgür Fatih Kalaycı, Azad İlhan,

Pazarspor; Ebubekir, Şeyhmus Abdulkadir, Mehmet, Fatih, Can Muhammed, Onur, Volkan, Kadir Kaan, Mücahit, Cevat, Aykut,

Gölcükspor; İlyas, Erdem Korkmaz, Barış Şen, Barış Kazer, Batuhan, Kadir, Evren, Akın, İsmail, Selim, Oktay,

Goller; Dakika 15 Mehmet Aytemiz,54 Onur Civalek,Dakika 90+ 7 Can Muhammed Vural (Pazarspor) Dakika 88 İsmail Yüksek (Gölçükspor)

You may also like

Leave a Comment