ŞAHİNLER TİRE’Yİ BEKLİYOR

by Gökhan Telatar
121 okuma

Pazarspor profesyonel futbol takımımız Pazar günü sahasında Tirespor’u konuk edecek.

Çarşamba günü oynanılan maçta deplasmanda Erbaaspor’a yenilen ekibimiz Pazar günü alınacak Tire galibiyeti ile kalan haftalarda ligi rahat geçirmek istiyor.

Teknik Direttörümüz Sinan Bayraktar;’ bir hafta içinde üçüncü maçımızı oynayacağız, Yomrayı kazandıktan sonra hafta içi formda olan Erbaa karşısında altmış dakika iyi götürdük maçı ama neticede mağlup olduk. Altta da takımlar kazanınca yine sıkıntıya girdik ama iç saha avantajımızı kullanarak Play-Off şansını devam ettiren Tire’ye karşı kazanmak istiyoruz. Kazanmaktan başkada şansımız yok oyuncularımız bunun bilincinde İnşallah kazanıp nefes almak istiyoruz tekrar. Aşağı dada, yukarı dada bayağı bir çetin mücadele var. 7-8 takım Play_Off’a oynarken 5-6 takımda ligde kalmaya oynuyor. Bu açıdan zor bir maç olacak, taraftarımızın bize destek vermesi gerekmekte. Onlarında desteği ile inşallah üç puanı hanemize yazdıracağız” dedi.

Öteyandan takımımız Bu gün idmanın ardından Başkanımız Hüseyin Yangın’ın ikramında Hemşin Aksu Restoranında moral yemeği yedi İlgilerinden dolayı İşletme sahibi Hayri Aksuya ve personeline teşekkür ederiz.

Müsabaka Pazar günü Saat: 15.00’da Pazar Şehir Stadında oynanılacak.

You may also like

Leave a Comment