ŞAHİNLER PAZAR GÜNÜ ÇATALCA DA

by Gökhan Telatar
337 okuma

Zıraat Türkiye kupasında Eyüpspor’u yenerek tur atlayan ve camiayı sevindiren Şahinler, sevinci pekiştirmek için Pazar günüde Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor ile karşılaşacak. Kupa maçının ardından Pazar’a dönmeyen ve İstanbulda maça kadar kalacak olan takımımız Tepecikspor tesislerinde suni çim saha, İstanbulspor A.Ş tesislerin dede doğal çim saha da hazırlıklarını sürdürüyor.

Bu bağlamda tesislerini kulübümüze açan İstanbulspor A.Ş ve Başkanı Ecmel Sarıalioğluna,  Büyük Çekmecespor ve As Başkanları Osman ile Temel Eyüpoğluna teşekkür ediyoruz.

Takımımızın bu gün Büyükçekmece Tepecikspor tesislerinde yaptığı idman da Pazarlı İş Adamı Uzay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Büyükbaş da ziyaretde bulunup tatlı ikram etti. Maçın ardından da takıma yemek vereceğini dile getiren Büyükbaş,”Memleket hasretini Pazarspor ile gidermeye çalıştıklarını söylerken Pazar günü oynanacak olan Çatalcaspor – Pazarspor maçını da tribünden izleyerek gerekli desteği vermeye gayret göstereceğini belirtti. Biz de kendisine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Kupada turlar atlayan Şahinler lig dede Çatalcaspor karşısında galibiyet hedefi ile mücadele verip alacağı puanlar ile üst sıralara yerleşmenin planlarını yapmakta.

Pazar günü yedisinde yetmişine İstanbul ve civarındaki tüm hemşerilerimizi kupa maçının ardından bir galibiyet de Çatalcada almak için Kaçkar’ın Şahinlerine desteğe bekliyoruz. Kimselere söz vermiyorsunuz Pazar günü Çatalcada buluşup tulum eşliğinde memleket havası estiriyoruz.

ÇATALCASPOR  – PAZARSPOR

TARİH: 30 EYLÜL PAZAR GÜNÜ

SAAT: 16.00

STAD: ZİYA ALTINOĞLU STADI

.

You may also like

Leave a Comment