ŞAHİNLER LİDER BİTİRMEK İÇİN ÇALIŞIYOR

by Gökhan Telatar
139 okuma

Kaçkar’ın lider lik koltuğundaki yüksek uçan Şahinleri devreyide lider bitirmek için çalışıyor. Bu hafta ilk yarının son maçında Ankara Demirspor ile sahasında karşılaşacak olan Pazarspor’umuz lider bitimek için hedefe kilitlendi.

İlk yarının son haftasına girildiğinde bir puan fark ile liderlik koltuğunda oturan Kaçkar’ın şahinleri alacağı galibiyetle 2017-2018 sezonunun ilk yarısını lider kapatacak. Pazar günü oynanılan Van maçının ardından hiç ara vermeden Pazartesi günü çalışmalarına başlayan takımımızda teknik ekibimiz ve futbolcularımız işi sıkı tutuyorlar. Futbolcularımız bir haftalık tatili ve ardından başlayacak kamp sürecini mutlu bir şekilde geçirmek için hafta başından iti baren çok çalışıyoruz sahaya çıkıp kazanmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız diyorlar.

Futbol Şubesi As Başkanı Hasan Balta,”16 maçı geride bıraktık ve ilk yarının son karşılaşmasına geldik. Bazen üzücü ve beklemediğimiz sonuçlar alsakta genele baktığımızda başlarılı bir performans sergiledik. Kısıtlı kadromuzda zaman, zaman sakatlıklar ve cezalar nedeni ile sıkıntılı maçlarımız oldu. Büyük bütçelere sahip güçlü kadroları olan bir grupta mücadele ediyoruz. Bunun içinde her maç bir birinden zor geçiyor. An itibarı ile 16.000 nufuslu bir ilçe takımı olarak grup lideriyiz, bu konuma gelmek kadar, bu konumumuzu korumak zor, ama Pazarspor zoru sever. Bu hafta oynayacağımız rakibimiz Ankara Demirspor 2. sırada, maçı kazanmamız halinde devreyi lider olarak tamamlayıp önemli bir avantaj sağlayacağız takımımız çok iyi hazırlanıyor ve onların üç puanı alacağına inancımız tam. Pazar günü her zamankinden fazla taraftara, ve taraftarında 90 dakika desteğine ihtiyacımız var. Bu açıdan tüm yöre halkını Pazar günü türbinlere bekliyoruz, 12. adamın tam desteği ile sahada dahada güçlenecek Şahinler’in alacağı üç puan ile galibiyet coşkusunu hep birlikte yaşayalım” dedi.

 

 

 

You may also like

Leave a Comment